Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szilveszteri buli soran, az...

Szilveszteri buli soran, az ipodom vizes lett, es belement a kepernyojebe is, ennek koszonhetoen foltos lett. Mit csinaljak, hogy ujra a regi legyen?

Figyelt kérdés
A barataim azt tanacsoltak,hogy varjak, majd megszarad es akkor ugyan olyan lesz. Ipod nano, abbol a fajtabol aminek van kameraja is.1 eves van ra garancia.Elore is nagyon koszonom a valaszokat.
2011. jan. 2. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A beázás érvényteleníti a garanciát. Szerintem szedd szét, szárítsd meg úgy. Töröld át alkoholos vattával, aztán meglátod milesz. Ha szerencséd van, nem lett maradandó baja.
2011. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tinker Bell ***** válasza:

Először is szedd szét, hátlap, akksi, készülék. Most egy pár napig semmiképp sem kapcsold be! Ha teljesen kiszáradt akkor elképzelhető, hogy nem lesz baja, bár kétlem!


A garanciát felejtsd el, mert kiröhögnek a szervizben, hiszen fizikai behatás érte a készüléket, erre pedig a garancia már nem vonatkozik.

2011. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még konkrét fizikai behatás sem kell. 4 éve bevittem szervizbe a telefonom, mert nem volt jó a billentyűzet és nem mindig akart tölteni. Kiderült hogy elkezdett rohadni a töltőnél a nyáklap. Soha nem érte víz. Legfeljebb amikor esőben telefonáltam, de nehogymár annyit ne bírjon ki... De a szerviztől kaptam egy levelet, csatolt fényképpel, tényleg rohadt, a garancia ugrott.
2011. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tinker Bell ***** válasza:
De! Pedig sajnos elég neki annyi is, hogy esőben telefonálsz! Ha pont az illesztésnél lesz vizes, akkor onnan már nagyon könnyen beszivárog!
2011. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Ha kiszáradt, szervíz, de megmondod előre, ha neked kell fizetni, előre szóljanak hogy mennyit. Anélkül eszükbe se jusson megjavítani.

Én fényképezővel voltam így. A garanciás szervíz le akart gombolni 40 ezressel. Mondtam hogy ne velem szórakozzanak.

Egy másik szervíz 5 ezresért cserélte a CCD-t amit én rendeltem meg 9 ezerért németből. Igaz elég nehezen értették meg először, mikor mondtam hogy nem kell megjavítani, előbb mondják meg mi a baja. Amikor ők is a CCD-t jelölték meg, akkor mondtam hogy ha hozom bele a cuccot akkor mennyiért cserélik. Mondták, rendeltem, berakták. Ennyi.

2011. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Legfeljebb amikor esőben telefonáltam, de nehogymár annyit ne bírjon ki..."


Benne van a gariban, hogy víztől óvni. Nincs mese, Emese. A kicsi víz is víz.


Az étteremben is csodálkoznál ha a levesben úszkáló legyeket reklemálva azt mondaná a szakács, hogy nem ő tette oda.


Ja, és az a baj, hogy fizikaórán egyik mobilos sem figyelt, amikor az elektrolízis meg a galvanizáció volt a téma. Az egyenáram olyan szépen elgalvanizálja a panel vizes rézsávjait, hogy a helyét se találod meg.

2011. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szedd szét ahogy tudod, és tedd bele egy zacskó rizsbe, az kiszívja belőle a nedvességet.
2011. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!