Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen egy jó Szilveszteri buli?

Milyen egy jó Szilveszteri buli?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.Tavaly is volt Szilveszeri bulim,de nem igazán lehetett bulinak nevezni :/ jó volt de most egy kicsit komolyabbat szeretnék.És ezért kérdezem hogy milyen egy jó Szilveszteri buli? Az a probléma hogy itthon a házban nem valami jó, és barátnőim nem tartanak. Így nem tudom hogy hol kéne?! :// És lécci adjatok még ötleteket hogy mit csináljunk majd..: )
2011. okt. 8. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
13 évesen buli?:D am a jó szilveszter olyan, hogy nem emlékszel rá
2011. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát de mi még nem terveztük azt, hogy annyit igyunk hogy ne is emlékezzünk rá, és nem is fogunk. meg egy buli ivás nélkül is jó lehet. :)
2011. okt. 8. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:

13 évesen tényleg nem kéne inni:)


szerintem a következőket lehet csinálni:

-megnéztek valami jó filmet

-körömlakkoztok (amikor én voltam 12-13 mindig ezt csináltuk a barátnőimmel:D)

-megnézitek a tűzijátékot

-sütit csináltok

-esetleg valami jó társas játék

ennyi jutott eszembe:)


18/L

2011. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kövesdi Vilmos válasza:

Hát... most már talán késő írok, de azért tudok érdekeset mondani. Ha jól számolom, másfél-kettő évvel vagyok fiatalabb.

Szóval 8-9 éves koromban szerencsém volt a 16-17 éves unokatesom bulizási szokásaiból első kézből, közvetlenül megismernem. Sokszor, amikor meglátugattuk, szívesen látott minket az esti házibulin, elkalauzolt minket az érdi Gödörbe, illetve többször lehozta őket a nagyszülőkhöz Gyomára. (Vidéken félpanziot működtettnek, ott száltak, helyi fesztiválokra lejöttek.)

Az akkor 30-40-es éveiben járó felnőt rokonok leutánozták. Jók volta azok, mégis mások, hisz mások vettek részt benne, mások szerveszték, de a hangulatot, stílust tökéletesen átjött.

Szóval az első három ilyen bulin még az osztálytáraival volt. Mindenki hozta a papa és a mama konyakjait és likörjeit, benyomtak, aztan 10kor már mindenki kész volt. Ezt követő jött a váltás, a kocsma haverok jöttek. Sörön és zsíros kenyéren jól elvoltak, éjfélig dizsisztem a csajokkal, majd a szüleim ágyba küldtek. Ők meg 5ig folytatták lelkesen. A kocsmában ment a karaoke, együtt énekeltük a 8 ora munkát. Együtt vizipipáztunk a szüleimmel.

Ugyan ez a családi partikon, ami a nagynénim szervezett. Azok voltak a szépidők.

Most gimiben ugyan ezt a szellemet képviselem, mint akkor átadtak a srácok, és ez a haverjaim javára vált. Kapom a vissza jelzéseket tőlük, hogy jobb velem bulizni, mint bàrki másal.


Összefoglalva: alkohol nélkül jobb bulizni, és ami kell, az egy jó társaság, hangulat, lendület, lelkesedés, és valaki, aki ismeri az iránt, és el tud kalauzolni titeket.


Kívánom, hogy olyan anyuka legyél, mint amilyen az enyém vagy a nagynénim. Akik nem tiltják a bulit, hanem együtt partyznak a gyerekkel. Nem érzi a gyerek gátnak, hanem támasznak a jelenlétet.

Mert hiszem, hogy általánosban sok osztálytársam emmiatt tengődnek, mert úgy tapasztalták meg a bulit, mint én.

2016. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!