Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 6X-i futas melle mehet...

Heti 6X-i futas melle mehet kettlebell edzes 10-12kg-val? 27 eves vagyok, kb.65 kg es a futasnak koszonhetoen jo kondicionak orvendek. Csak a felsotestemet szeretnem kicsit kiformalni.

Figyelt kérdés
27 eves ferfi vagyok, kb. 65 kg es a futasnak koszonhetoen jo kondicionak orvendek.A felsotestemet szeretnem kicsit kiformalni.
2011. szept. 2. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnezest az ismetlesert!
2011. szept. 2. 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:
ajánlom neked a fegyencedzést bár én nem csinálom de vagy ezt csinálod vagy kondizol döntsd el hogy jól akarsz kinézni vagy izmosodni.bár a kondit jobban ajánlom ad tömeget is az izomnak ha rendesen kajálsz mellette.
2011. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 escrogar ***** válasza:
nyugodtan nyomd 16-ossal, a kisebb súlyhoz nagyon gyorsan hozzászoksz, és gyenge lesz...
2011. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak az optikai tuning:) a lényeg,akkor konditerembe menj és szerezz egy tömegnövelő étrendet.

A kettlebell inkább erőt,állóképességet növel,megerősíti a derékövet,combokat,persze egy jó étrenddel jön tőle izom is.

Az első két hétben csináld 12 kilóssal,aztán ha már megy normálisan a kivitelezés,akkor mehetsz feljebb.

2011. szept. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!