Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hordozható dvd lejátszó...

Milyen hordozható dvd lejátszót vegyek a gyerkőcöknek autóba? Max.25 ezret költenék rá.

Figyelt kérdés
Lehetőleg normális képminőséggel (legyen jól látható oldalról is). Fontos lenne, hogy megbízható legyen és távirányító, szivargyújtó-adapter is járjon hozzá. Esetleg rossz tapasztalatok is érdekelnének (milyet ne vegyek... :) )
2011. jan. 18. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát 25e Ft-tal elég magasra tetted a lécet, hogy minőségi hordozható DVD lejátszót tudj venni.


Ez pl: [link] jól látható oldalról, van hozzá szivargyújtó és elég megbízható, de nincs hozzá távirányító.


Amit messze kerülj el (szerintem), az a Sigmatek, Lenco, Sencor. Ebből volt dolgom Sigmatek-kel és Sencor-ral, és borzalmas volt, a Lenco-t pedig mesélték, hogy csak a baj van vele.


De a legegyszerűbb ha mondjuk az olcsobbat.hu-n megnézed, hogy ennyi pénzért mit kapsz és azokra a készülékekre rákeresel a Google keresővel és elolvasod az értékeléseket, fórumokat.

2011. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. jan. 18. 21:39
 3/3 anonim válasza:

szia


Nekem van 1 Philips PET716 típusú hordozható dvd lejátszóm. Kitűnő állapotban van ez annak köszönhető hogy alig használtam (csak órát működhet) meg persze annak is hogy nagyon strapabíró. Várom a válaszod a j.elod(kukac)freemail(pont)hu email címre!

2011. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!