Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fényképezőgép éri meg...

Melyik fényképezőgép éri meg jobban? (Linkek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Szempontok:


élettartam

energiafogyasztás

kezelhetőség

képminőség

hordozhatóság


2011. nov. 1. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te tudod, melyikre van szükséged. A Fuji egy komolyabb gép, viszont jóval nagyobb és nehezebb.
2011. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A digitális gépek amatőröknek valók, sajnos általában nem komoly gépek. Igazából csak jó fényviszonyok mellett lehet normális képeket csinálni velük. 20 ezer körül már kapsz könnyű kis gépet, akár litium akkumulátorral is. De nagy elvárásaid ne legyenek velük szemben.
2011. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért a fuji egész jó.
2011. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fotózom. Ezért mertem leírni a véleményemet.
2011. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"A digitális gépek amatőröknek valók, sajnos általában nem komoly gépek"


Ez jó volt :D Úgy általában tisztában vagy a fotózással? Minden tiszteletem a klasszikus fotósoknak, de áruld már el légyszíves mitől komolyabb egy "filmes" gép mondjuk egy FF digitális cucctól? :D

2011. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erre röviden csak annyi a válaszom, hogy próbáld ki! Esőben, hóban, sötétben, ködben, beltéren és majd rájössz a különbségre. Egy komoly gép 500 ezer forintnál kezdődik.
2011. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Látom nem érted. Szerinted én olcsó kompaktra gondoltam az FF ( fullframe ) utalással?
2011. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja meg a másik: egy olcsó analóg gép sem jobb mint egy olcsóbb kompakt.
2011. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Fotózom. Ezért mertem leírni a véleményemet."


Mi van?


1: ha nem fotóznál, akkor is leírhatnád a véleményedet.

2: hülyeségeket beszélsz a digitális gépekről. Ma már csak művészkedni használnak analógot. Sok profi barátomnak van analógja, de gyakorlatilag csak dísznek. Senki nem dolgozik vele (én sem).

3: már 350000-ért kapsz profi vázat, 600-ból már időjárásálló profi szetted van. Ne túlozzunk, nem kell mindenhova ISO 6400 meg 10 FPS.

4: ha fotósnak vallod magad, legalább a szakmádban legyél koherens. Össze vissza beszélsz analóg vs. digitálról, nem esik le, mi az az FF, de önérzetesen osztasz mindenkit, azt is, aki hozzád se szólt. Hogy vegyünk így komolyan?

2011. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gergoap ***** válasza:
Válasz a fő kérdésre: kompromisszumot kell kötni, valamelyik ebben, valamelyik abban jó.
2011. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!