Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot vegyek 150ezer...

Milyen laptopot vegyek 150ezer forintbol?

Figyelt kérdés

Uj laptopot akarok venni, max 150ezret szannek ra. Igazabol csak alap dolgokra hasznalnam. Internet, Skype, szovegszerkeztes, video nezes, zene hallgatas....stb. Nem igazagan akarok semmilyen jatekot jatszani vele, szoval a lenyeg az, hogy fogalamam sincs, hogy merre, hol, mit keressek.

Ti mit ajanlanatok nekem?? Minel olcsobb annal jobb:D:D:D Nem igazan akarok tobbet fizetni azert, amit esetleg nem is hasznalnek ki, nekem nem kellenek hatalmas extra teljesitmenyek, mert csak az alapot hasznalom....szoval ertitek.

Koszonom a valaszokat.

21L


2011. jan. 26. 14:20
 1/5 anonim válasza:
Acer emachines.Nekem is ilyen van és nagyon szeretem.Én is csak alapokra használom.
2011. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ó de olcsó!

Én nem szeretem a HP-t, de a második ajánlata nagyon olcsó, és jó gép lehet.

2011. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én tőlük vettem két hete egy HP notebookot!

Megrendeltem, másnapra meg kis is hozták!

[link]

2011. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, sokat segitettetek:)
2011. jan. 27. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!