Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy mp3 fülhallgatót,...

Vettem egy mp3 fülhallgatót, de nem jó az mp3-ba (túl kicsi a jack csatlakozó feje, az mp3-mamba nagyobb kell. ) Visszacserélik ezzel az indokkal, ha visszaviszem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a jóindulatukon múlik. Hivatalosan nem kell visszavenniük.

De nem drága az átalakító (2,5 jack->3,5 jackre).

2009. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából már kibontottam, ezzel méginkább csökkentettem az esélyét, hogy visszavegyék. Akkor valószínüleg veszek egy átalakítót.
2009. febr. 13. 15:36
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha azt mondom, hogy nem működik? Visszaadják a pénzt, vagy levásárolhatom mondjuk egy 3,5-ös jack csatlakozóra?
2009. febr. 13. 15:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem működik? És ha kipróbálják? Akkor bukta XD És ki fogják.

De ha visszaveszik, és te veszel egy átalakítót, akkor nem lesz mit átalakítani, mert odaadtad a fülest cserébe.

Egyébként a legtöbb helyen levásárolhatod az értékét. Ha nagy boltban vetted, akkor valószínűleg kapsz utalványt.

2009. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az lesz, hogy holnap bemegyek és azt mondom, hogy egy barátomnak vettem (mivel azt nem mondhatom, hogy magamnak vettem, azt hinnék, hogy nem tudom milyen kell az enyémbe, ezáltal nem cserélnék vissza, habár végülis igazuk lenne), és hogy nem jó az övébe, legyenek szívesek visszaadni a pénzem, vagy cseréljék ki egy 3,5-ösre. Ha kicserélik akkor császárság, ha nem akkor meg veszek egy átalakítót.
2009. febr. 13. 16:08
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem blokkal együtt kicserélik!
2009. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha jó az eladó, akkor rábeszél egy átalakító adapterre. :-)
2009. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére kicserélték 3,5-ösre.
2009. febr. 15. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!