Szerintetek melyik a jobb konzol xbox 360 vagy ps3?

Figyelt kérdés
mert venni szeretnék egyet és nem tudom melyik a jobb!
2011. márc. 31. 18:07
 1/10 Csicsek Zoltán ***** válasza:

mindenképpen ps3

most csak a te kedvedért(már nem tudom hanyadszorra csinálom ezt ezen az oldalon de)felsorolom az előnyeit:

jobbak az exkluzív játékok(heavy rain, god of war, infamous, killzone, gran turismo)

ingyenes a multiplayer

a konzol megfelel egy jó minőségű média központnak is

a ps move jobb mint a kinect(akárki akármit is mond ez így van. és ez nem csak saját vélemény hanem különböző oldalak amik konzolok kiegészítőt és játékait pontozza pl. ign.com is jobbra értékelik a move-ot. egyébként a kinect elődje is ps2-es volt [eyetoy ps2-re]. jó a move elődje meg a wii de ebbe most ne menjünk bele...)

tovább bírja a gép


most utánam biztos jön egy csomó olyan boxos aki majd azt mondja: "hát az xbox az jobb mert azt könnyebb flashelni" meg ilyenek...

abban nagyon reménykedek, hogy te nem fogod flashelni, feltörni gépedet,ja és abban hogy a ps3-at választod

2011. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem mind a kettó jó nekem boxom van van kinectem is és szerintem tök jó,jobb mint a move de move vagy kinect nélkül szerintem kicsit a ps3 jobb de szarabb a psn mint a live
2011. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem ps3on csak az jó ami exkluzív, ezek meg nekem nemjönnek be :), xbox +1 pontot kap, multiplatform játékok szebbek rajta, és amíg nemlesz kihasználva ps3nál a bluray addig ez így is marad. (jelenleg ugye csak exkluzív játékoknak nagyobb a méretük mint az xboxos játékoké)
2011. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A ps3 egyértelműen jobb, de persze attól is függ, mit akar az ember.

Flashelni, letöltött játékkal játszani? Mert akkor inkább box.

És kb ennyi a box előnye, persze még ott van a másik előny, hogy szebbek a multiplatform játékok rajta, ami igaz is, de nincs akkora különbség a kettő között.


Ha eredetizni akarsz, akkor hülyeség a boxon gondolkozni.

És a Move tényleg jobb, mint a Kinect, Kinect az a casual játékosoknak való, viszont akkor már a Wii veri ebben a Kinect-et.

2011. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja és a jövőben a fejlesztők is a ps3-mat részesítik majd előnyben, kezdenek rájönni, hogy jó dolgokat tud, és 1-2 éven belül már a multiplatform játékok is a ps3-on lesznek "jobbak".

Meg ugye box-ra már vagy 2 éve semmi új érdekes játék, még ps3-ra csak idén van minimum 20 jóféle exkluzív játék, persze nem tetszik mindenkinek mind a 20, de azért a box 0-jával szemben említésre méltó.


És kérdező, ha azt az érvet hozzák fel, hogy ps3-nak szar a joystick-ja, akkor azt szerintem ne is vedd figyelembe.

PS3-nak jobb a joystick-ja, az xbox-nak kényelmesebb, de a ps-é sem kényelmetlen, és egy joystick miatt választani konzolt hülyeség

2011. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ne vegyél ps 3 mert lesz egy nagyon rossz hátránya mondom is ha veszel rá egy játékot fölkell regisztrálnod a psn-re és csak azon az egy masinán tudsz vele játszani.
2011. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Only PS3:

+ingyenes multi

+exklusive game-k

+sokáig bírja

+Ps Move üti a kinectet

+3D game-k

+Blu-Ray lejátszó

+van még egy pár...

2011. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

17:19-es vagyok megint:


az előttem hozzászóló "véleményét" cáfolom meg:


1,az egy dolog, h. felregisztrálsz PSN-re de akkor csak a FELHASZNÁLÓRA hat ki...nem a gépre -.-"

2,mi az hogy csak azon a masinán tudsz vele gamelni?ezt nem értem...ha arra célzol,h a játékoddal csak a saját gépeden tudsz játszani, elárulok egy titkot:ez k**vára nem így van.Szerinted akkor a használt játékokat árusító boltokba hogy kerül oda az a sok ps3 game???

2011. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 JulesM111 ***** válasza:

Istenem mennyi pöts hozzászóló....

Egy háztartásban lennie kell PS3-nak, és XBOX360-nak is, hogy ne itt basztassuk egymást :)

2011. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előző:

És Wii-nek is, DS-nek, PSP-nek, 3DS-nek, NGP-nek, és akkor tényleg nem fog senki sem veszekedni (bár van pár haverom akinek van box meg ps3 is a háztartásban, és ugyanúgy fikázzák a boxot)

2011. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!