Mi a MineCraftos Herobrine története?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 21:04
1 2 3 4
 11/33 gyilokmen válasza:
57%
Sake000:már bocs de tudom mitlátam és az tuti h nem egy tehén vagy creeper vagy valami más volt ird be a seed névnél h herobrine
2011. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
73%

gyilokmen: de mi a faszér íjedtél meg tőle?? xDDDD

szerintem a minecraft egy olyan játék amibe akármit belerakhatnak, semmitől nem lehetne megijedni xDD

és még notch írta hogy nem létezik

2011. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
86%
szánalmas.. kitalálnak egy jó sztorit, és most gyilokmen kavarja a szart, hogy látta meg stb.. persze persze.. a te fajtádat hívjuk bevándorlónak, vagy csak még tapasztalatlan vagy, de akkor nagyon..
2011. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
63%

Valaki írta, hogy ha névnek azt írja be, hogy "herobrine", akkor olyan kinézete lesz. Ez igaz, de nem létezik. Van egy híres Minecraftos, CaptainSparklez. Ha az ő nevét írod be, akkor az ő skinét adja ki. Ha "Notch" nevet írsz be, akkor az ő skine lesz.

Tehát a tört Minecraft is kapcsolatban van a minecraft.net-el.

2011. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
90%
én elinte mikor elöször halottam féltem töle hogy single player be megjelenik de közben olvasom idezem:herobrine létezett a minecraft ba mert notch rakta bele tesvére vagy fél testére emlékére de kiveték mert a frászt hozta az minecraft ookra " ja és most én betettem egy modot és ijeszget álandoan mindig be spawnol
2012. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
100%
enderman már van
2012. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
én a minecrafton modal játszok és tele van a tököm hogy ijezgett meg táblákat ír meg kis épűleteket készit meg megtámad meg 3x3 vagy 2x3 vagy 2x2-es alagutakat készit
2012. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 dundiboy válasza:
Én most kezdem el a minecraftot hosszú tanulmányozás után,de szerintem az enderman se ijesztő...Csak akkor támad ha ránézel,igaz 3 fejjel magasabb mint te,fekete és világító lila szemeivel mindig téged kukkol,ide-oda teleportál,ütöget és óriásira nyitja a száját,miközben irtózatos hangokat hallat...
2013. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 nagymark válasza:
23%
Herobrine nem gyilkol már és tud magyarul most kockultam vele és azt mondta hogyha őt látjuk mond neki hogy ne öljön meg és te neked norchtot kell megölni.
2013. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 $zabivok32 válasza:
43%

a herobrine egy minecraftos ember neve volt mégpedig Notch öccse és mikor már virtuálisan meghalt akkor Notch belerakta

!!! valódi történetek is vannak és valótlanok,de senki nem mondhatja hogy hamisak vagy igazak a történetek mert nincs bizonyíték róla de én és a tesóm is+még 4 haverom be bizonyítottuk MOD nélkül singiben (több gépen)hogy létezik a spawnerje egy 2x2 es alagúton át található!!!az én történetem:én tesóm+4 haverom külön gépeken minecraft hajós csatás játszottunk és amikor mi vesztettünk akkor csónakba ültünk és menekülni kezdtünk és alagutat ástunk de mikor tesóm lefele kezdett el ásni akkor egy 2x2 es alagútba estünk bele és megijedtünk.amikor közelebb mentünk akkor valami világítót láttunk és oda mentünk 8 arany a közepe pedig mohás kő volt fölötte pedig egy égő alvilági kő.egyszer amikor tovább mentünk akkor gyémántot találtam és azt mondtam tesómnak VÁRJ!!! és megálltunk de mikor vas csákánnyal kiütöttem akkor valami megölt hátúról úgy nézett ki mind maga Steve csak a szeme volt fehéren világító és mikor meghaltam a ucok eltünktek és nem láttam azt a bizonyos valamit ennyi!!!!!!!tulajdon képpen ha jobban elolvasod akkor rájössz hogy nem singli hanem több játékos volt de én onnan tudom hogy nem játékos volt hogy nem volt ott a neve!!!

2013. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!