Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan használjam "helyesen"...

Hogyan használjam "helyesen" a fülhallgatót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem még régebben egy fülhallgatót, ami nem egy olcsó darab, 10 000 Ft :)


Ez vmi szupszónikus bass boost-os csoda, amiben nem kételkedek, mert iszonyat jól szól, viszont nem az én fülemre lett tervezve.

Ugyanis csak akkor szól jól, ha a kicsit (a legtetejét) megnyomom, hogy pontosan a fülemhez illeszkedjen. (fontos, hogy nem be a fülembe, mert akkor mindegyik fülhallgató jobban szól, hanem hogy jobban rásimuljon, vagy nem tom hogy mondja).


Mit tudok tenni?


Itt a fülhallgató:

[link]

(típusa nem biztos, hogy egyezik, viszont így néz ki.)


2011. ápr. 8. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rosszul használod, egyszerűen nem jó a füledbe. Az ehhez hasonlókkal én is így jártam mindig, mert nekem a jobb fülem luka picivel kisebb és iszonyatosan nyomták az ilyesmi hallgatók. Ezért egy olyat vettem, aminek a puha gumi részét be tudom dugni a fülembe (ezt angolul "in-ear" tipusnak hívják.)
2011. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
agybadugós-ra gondolsz ?
2011. ápr. 8. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy hívják...én nem tudom. Nekem csak ez a jó, mert a másik vagy nyom, vagy kiesik a fülemből. Valami ilyesmi kinézetű: [link]
2011. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Agybadugósnak hívják amit az előző linkelt.

Az a legjobb fajta fülhallgatótípus, nagyon jól szól, és a Sennheiser CX300-II 4000 Ft-ba (külföldről) kerül csak. Magyarországon már 11 ezerért adják.

2011. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó néz ki, és valóban ilyen drága, kiv. Angliában mert ott 16 font körüli ( 5 660 HUF).
2011. ápr. 10. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!