Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fényképezőgépet válasszam?

Melyik fényképezőgépet válasszam?

Figyelt kérdés
3 gépet néztem ki: Olympus 9010, Sony H55, Panasonic TZ8. Ha valaki ért hozzá, szívesen venném a tanácsát, illetve, aki használja valamelyiket, mik a tapasztalatai vele kapcsolatban? Minden véleménynek nagyon örülnék, a napokban meg szeretném venni valamelyiket.
2011. ápr. 16. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

elég jó objektiv vélemény itt:

[link]


[link]


[link]


egyébként én az olympust választanám, szerintem ebben a kategóriában az egyik legjobb. Ami viszont szerintem a legjobb az a canonSX130, sok éve használom a sorozatot és maximálisan (bridge gépet meghazudtoló) tökéletesen működik...

2011. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, hogy írtál. Valóban jó véleményeket lehet olvasni erről a Canon fényképezőgépről. Lehet, hogy emellett döntünk. :) Bár nem akartunk elemes gépet venni, rossz tapasztalataink voltak ilyen téren. Egy Sanyo töltőt/akkut használtunk, de nem töltötte fel jól az elemeket. Úgy tűnik, hogy az elemekkel lehetett a gond, mert most vettünk hozzá 2 db más fajta elemet, és azokat szépen feltölti. Te milyen tölthető elemet használsz? Lehet, hogy erre is be kell ruháznunk.

Egyébként valaki azt írta erről a gépről, hogy zárt helyen, lakásban nem készít szép képeket. 2 GB-os SD kártyával el lehet indulni (ilyenünk van ugyanis)? Köszönöm, ha válaszolsz! Minden jót!

2011. ápr. 17. 12:17
 3/4 1c3t34 válasza:

Ha már canon sx130, akkor talán érdemes megemlíteni a Fujifilm finepix S1800-at is. Szerintem ebben az árkategóriában ez két gép a legjobb! Mind a kettőnek van előnye és hátránya, kompromisszumot kell kötni (dönts saját belátásod szerint). Amit én tuti nem vennék még ebben a kategóriába az a Kodak easyshare z981. Bár adatai alapján a legjobb, a vele készült képek borzalmasak...



Egy 2Gb-os kártya szerintem elég lesz neki kezdésnek, ha esetleg úgy érzed, hogy többre van szükséged, beruházhatsz egy nagyobbra.

2011. ápr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem könnyű a választás (főleg a kis pénzű embernek). Megtetszett a Canon sx130-as, azon viszont meglepődtem, hogy csak 1 év garancia van rá. Valahogy döntünk, mert az előző gép 2 hónapja elromlott és pici lányunk növekedését mindenképpen szeretnénk megörökíteni. Üdv!
2011. ápr. 18. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!