Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új fényképezőgépem van, hogy...

Új fényképezőgépem van, hogy tudnék jó képeket készíteni vele?

Figyelt kérdés

Kaptam meglepetésként egy új fényképezőgépet,de nem igazán értek egyenlőre hozzá.Persze az alap dolgok mennek rajta,de mégsem tudok vele olyan jó képeket készíteni mint más ismerősöm akinek ilyen van.Mondták hogy vannak hozzá kézikönyvek amiben elmagyarázzák hogy mi merre hány méter,de ami ehhez járt könyv,abban csak olyanok vannak hogy hogyan kell bekapcsolni meg ilyenek.Szeretnék elkezdni fotózgatni vele de annyi minden van rajta hogy nem igazán igazodok ki rajta.Megköszönném ha tudna mondani valami weboldalt ahol ezzel a géppel foglalkoznak vagy könyvet vagy személyes tanácsot vagy bármit.


A gép pedig : Fujifilm finepix s1600


[link]


2011. ápr. 18. 11:44
 1/5 anonim válasza:
0%
nem tom
2011. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Nem tudom, te mit kaptál, itt a magyar nyelvű használati utasítás, elég részletes (120 oldal).

[link]

Meg természetesen van sok nagyon jó könyv a digitális fényképezésről.

2011. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

National Geographicnak van egy Fótósiskola könyvsorozata. Külön lebontva témákra, mint tájkép, portré stb.


azt szerintem érdemes lenne megvenned.

2011. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A neten számtalan magyar nyelvű fotósulit, tippek/trükkök-szerű lapot találsz. Tessék már használni azt a guglit.
2011. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó gép.


Menj fel a fotozz.hu-ra és olvasgasd a cikkeket!

2011. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!