Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valami ötlet? Kérdésed túl...

Valami ötlet? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok!

van egy mp5-öm és ma amikor hallgatni akartam csak az egyik füle szól! kipróbáltam másik füllessel és ugyan úgy nem szólt az egyik füle csak ha erősen belenyomtam.... valaki valami ötlet, hogy "házilag" mitől "javulna" meg?:(


2011. ápr. 20. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a jack-foglalatban elengedte az egyik "láb" a nyákot. Ha tudsz forrasztani, szedd szét, és forraszd vissza, ha nem, akkor vidd el valakihez, aki tud. 2 perces művelet.
2011. ápr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:) igazából van rá még garancia, de multkor sok probléma volt belőle, mert nem akartak vele semmit csinálni...
2011. ápr. 20. 02:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja igen... Én is 2× vittem vissza az enyém garancián belül...
2011. ápr. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!