Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet ez randin? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ez randin? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Jól ismerjük egymást a lánnyal, szerelmet vallottam neki, elhívtam randizni.(eddig legjobb barátok voltunk) Dunaparti séta lesz. Írtam neki egy verset, ami sokak szerint elég jó. Ha randi végén odaadom neki, és rábízom ,hogy ha akarja itt rögtön, de hag yúgy gondolja otthon olvassa el, az jó?(megjegyzem, ez az első randink, mármint közösen)
2011. aug. 20. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk amíg nem teszed ki a verset?
2011. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy ő is lássa :) Elküldöm a verset priviben, ha gondoljátok, de egy keresztnevet kérnék, mert nem akarom véletlen a szerelmemnek is elküldeni :)
2011. aug. 20. 23:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Küld, :) és segitek DEUCEEEE és Csaba vagyok
2011. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elmondani, mert nem azért tettem fel a kérdést, hogy leoltogassanak, hogy biztos nem vagyok szerelmes :)
2011. aug. 21. 00:05
 6/9 walk w1th mee ***** válasza:

szia dráága(: *.* de kis aranyoss vagy:P

xDDDDDDDD elröhögtem magam

2011. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi miatt? (ha szabad tudni)
2011. aug. 21. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha véletlenül ugyanaz a keresztnév? :D
2013. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És amúgy ha látná a verset,akkor ezt is olvassa,és szerintem mindenki felismerne :D
2013. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!