Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb skandinávszők...

Melyik a legjobb skandinávszőke hajfesték? Ami tényleg szép fehéres, és nem sárga és szürke. Hosszú haj hétköznapi viseletéhez milyen ötlet van?

Figyelt kérdés

1.

Az alapszínem sötét szőke. 5 éve festve van, de inkább olyan hamvas, szürkés, mint skandináv szőke. Fodrászkellékesbe veszek mindig festéket, de ott sem kapok jó tanácsot. Volt már festve Igora-val (ezt már nem lehet kapni), Yansey-el, Indola-val, most Koleston-nal. Ezekhez oxy-t is használok. Fodrász szokta festeni mindig.


2.

Derékig érő hajat, hogy lehet hordani a hétköznapokban? Valami jó kis konyt... pl.


2011. júl. 28. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


ezt tudnám ajánlani


hajviseletből meg ezeket:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elég szépek a hajak, talán el is tudom készíteni! :-))


Köszönöm szépen! :-))


A Garnier-es hajfesték szerintem nem a legjobb, mert amit bárhol meglehet venni otthoni használatra kevés ammóniát tartalmaznak. Legelsőnek volt Garnaierrel festve. Szép skandináv szőkét akartam (dobozon is az volt) és narancssárga lett tőle a hajam. :-)))) Mondjuk a sötétszőke alapszínnél nem volt csoda.


Azóta mindig fodrászkellékesnél veszem. A legjobb az Igora-nak a skandináv vagy ultra szőke (nevét már tudom pontosan) volt, de sajna már nem lehet kapni.

2011. júl. 28. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
ALFAPARF 11.11+12%-os oxi. 1:2 arányban. Sok szerencsét!
2011. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: ne ijedj meg tőle, hogy a színskálában teljesen szürke a próbatincs. A hajon szép fehér!
2011. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike! :))
2011. aug. 5. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!