Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy xbox-ot már megint...

Vettem egy xbox-ot már megint tönkrement mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy xbox 360-at 45000-ért túlmelegedett +10000Ft a javítás, flash+10000Ft és most megint túlmelegedett.

És arra gondoltam hogy inkább gyors eladom és veszek egy ps3-at.

szerintetek úgy megérné?


2011. máj. 19. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat azzal biztos nem lenne semmilyen problema, meg rohadt jo ekxluzivok, es meg flashelni is konnyebb mar, csak azert kene ra fizetned vagy 20-30k-t.
2011. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát nemtudom de valamit nagyon rosszul csinálhatsz ha már 'megint' túlmelegedett, nekem 2éves jasperem fél éves slimem van egyiknek sincs baja, és flash is csak 3000 volt..
2011. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért van ez pedig hűtésmod is van benne, de már elegem van belőle.
2011. máj. 19. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem az sincs (2. vagyok).. szerintem rossz helyen tartod / túl meleg van (bár nekem nyáron se volt gondom vele :S)
2011. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen az amcsi jólét ahol minden évben új konzolt vesznek!
2011. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pár ezerért tesznek hűtésmodot bele, az első 3ledes hiba után bele kellett volna rakatnod. A 3ledes boxok folyamatos visszaesők, hulladék sorozat volt, ha már nem nézted meg mit veszel mikor megvetted ezt ki kell fizetned. Persze miért kellene megnézned mikor te nem ezért veszel konzolt? Microsoft visszacseréli ha újan vetted garanciába. Ha flashelted akkor csak baxhatod a dolgot.
2011. máj. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem inkább olyan érdekelne, ahol xbox-ot kalapáccsal b.sznak szét, mint a ps3-at.

Csak mert kíváncsi vagyok az hogy bírja, mert enyhén szarabbul van az egész összerakva

2011. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pedig a box masszívabb mint a ps, van sok esésteszt, amire azért több esély van minthogy véletlen ráütsz kalapáccsal
2011. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jah az xbox masszívabb csak eldől is összevissza karcolja a lemezt XD
2011. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fektetve megnézem, hogy döntöd el, de még állítva is ügyesnek kell lenni :D
2011. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!