Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Psn jelszóváltoztatás? (lent)

Csicsek Zoltán kérdése:

Psn jelszóváltoztatás? (lent)

Figyelt kérdés

az van hogy van 3 profilom ps3-on(egy magyar egy angol és egy amerikai de ez nem lényeges).ami után visszajött a psn rögtön meg akartam változtatni a jelszavamat ami az angliain sikerült is de a másik kettő egy e-mailt küldött amivel meg tudom változtatni. ezzel még nem is lenne probléma de amikor rámegyek a linkre kéri a captcha-t(vagy mi a francot, az a pár betű meg szám amit be kell írni egy képről) ezután be kell írni az új jelszót de amint itt megnyomom a tovább gombot azt írja ki, hogy:

THE SITE IS UNDER MAINTENANCE(gyengébbek kedvéért az oldal ellenőrzés alatt)

valakinek vannak ilyesmi problémái? vagy esetleg lenne mód amivel rá tudnám venni a ps3-at hogy magán a konzolon változtassam meg a jelszót?


2011. máj. 20. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet azért, mert a Store még mindig nem megy?

Esetleg nézz körül a playstationcommunity.hu-n, és ahol a PSN visszatérésről vagy hasonlóról van szó, ott nézz kommenteket (van vagy 1000, és sok embernek volt gondja)

2011. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
neked is?
2011. máj. 20. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem UK accom van csak, és az nekem is rögtön sikerült.
2011. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz
2011. máj. 21. 15:31
 6/6 A kérdező kommentje:
de nekem nem ez a problémám...
2011. máj. 21. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!