PC felújítás vagy XBOX?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy felújítsam-e a gépemet kb. 100E.FT-ból? Vagy pedig vegyek egy XBOX konzolt, amire mindig játékot kell vennem. Szerintetek?
2011. máj. 22. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha játszani szeretsz akkor inkább xBox.:-)
2011. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Gép! Arra tudsz letölteni játékot és csak veszel hozzá egy gamepadot és ugyan ott vagy... (És amúgy,nem vagyok benne biztos,de szerintem a számítógépes játékok amúgy is olcsóbbak)És mellette egy csomó mindenre tudod használni a gépedet...
2011. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ma 16:00

1. Miért, Xbox 360-ra nem lehet játékot letölteni? Dehogynem!

2. Internetezni, meg ilyen alp dolgokat régi PC-vel is lehet csinálni.

2011. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha játszani akarsz akkor sztem megéri letölteni tudsz hozzá annyi hogy flasheltetned kell ha nem akarsz mindig eredetit vásárolni netezésre meg ott van a régi géped szóval, ha kitudod használni meg éri.
2011. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem PC. Xboxot hiába flashelteted, akkor utána nem tudsz vele multizni, PC-re meg tényleg olcsóbbak a játékok, és single playert meg csak letöltöd.
2011. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
xboxon is van tört net... x-link kai
2011. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Inkabb PC.

Kb ugyanaz a jatek jon ki PC-re mint boxra, es PC-n meg szebb is a grafika (bar boxot egy nagy tv-n a kanapebol kenyelmesen hasznalhatod).

PC vs PS3-nal mar mas a kerdes, az exkluzivok miatt

2011. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
x-link kai-n elég kevesen vannak, és nem is olyan, mint egy igazi... eddig xboxom volt, most eladtam, PC-t vettem belőle, és szerintem sokkal jobb, mindenképpen azt ajánlom
2011. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok és gyors választ.
2011. máj. 22. 19:10
 10/11 A kérdező kommentje:

És a 16:02-es válaszhoz :


Nincs olyan DVD írom amivel ilyen dupla falú DVD-t tudnák írni. bocs ha hülyeség, úgy tudom olyan DVD-n vannak az XBOX játékok.

2011. máj. 22. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!