Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan mentsem le a videókat...

Hogyan mentsem le a videókat a dvd felvevőről?

Figyelt kérdés
Kipurcant a samsung dvd felvevőn a dvd mechanika.Így amit a merevlemezre felvettem nem tudom kiírni.Próbáltam hogy kiszereltem a merevlemezt és összekötöttem a pc-vel.A rámásolt divx-eket simán megismerte de azzal a formátummal amiben felvett a tv-ből nem tudott mit kezdeni.Valószínűleg a dvd felvevő valamilyen saját médiafajtát használ.Amit egy kodek sem támogat.Másképp pedig nem tudom lementeni a videókat.Aki tudja miről írok kérem segítsen ki pár jó tanáccsal. Előre is köszönöm.

2011. máj. 30. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Feltöltenéd valamelyik fájlt a netre, amit nem tudsz lejátszani?

Megnézem és hátha tudja az egyik konvertáló programom kezelni, aztán tudok többet is mondani neked.

2011. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 linkids válasza:
felettem lévőhöz csatlakozok!
2011. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
MPEG2 fájlok de ha pc-n nézem több mappákba több részre van fölosztva.Nem tudom így lejátszani sem átkonvertálni pedig kismillió szoftverrel próbálkoztam már.
2011. jún. 2. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Na várjunk csak!

MPEG2 fájlt le lehet játszani, illetve át lehet konvertálni, de ahogyan látom, nálad más probléma lesz - hogyan lehet összeilleszteni a fájlokat.

Gondolom windowst használsz, ott a Movie Makerbe nyisd meg a fájlokat, egymás után rakd be a videókat és mesd el a fájlt. Bele fog telni egy kis időbe, de akkor is, már megéri.

2011. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Windows semmit nem tud kezdeni ezekkel a fájlokkal.Valami hasonló elven működhet mint amikor letöltesz egy filmet de több fájlban,azt kicsomagolod és csak azután tudod megnézni.Csak sajnos ezeket a videokat csak a recorder tudja összerakni.Valami emulátort még megpróbálok hátha sikerül lementenem.Mert nem kevés anyagról van szó.Majdnem 150 GB
2011. jún. 3. 19:34
 6/6 linkids válasza:

ÖÖÖ

Javaslom linuxxal próbálkozz, de olvastam, hogy a DVD felvevők teljesen más fájlrendszert használnak, amit a win nem ismer fel. Linux fórumba kérdezősködj, ott szerintem tudnának ezzel mit kezdeni.

2011. jún. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!