Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes e-book olvasót venni?...

Érdemes e-book olvasót venni? Milyet?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam egy ilyen e-book olvasóban, mert így nem kell drágán megvenni a sok könyvet (könyvmániás vagyok) Megéri?
2011. máj. 31. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2011. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri. Persze kinek megéri, kinek nem (aki nem olvas könyvet annak nyilván felesleges pénzkiadás). Pl az Amazon Kindle olvasó mellé ingyenes 3G netkapcsoltatot kapsz világszerte (!) Egy petákot se kell tehát fizetni és GSM alapú ingyenes neted van a készüléken. Nomeg hogy magaddal vihetsz akár többezer könyvet, az is valami.
2011. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk itthon két Kindle is van, rajta pár ezer könyvvel, szerintem nagyon jó. PDF-eket is fel lehet rá konvertálni, az egyetemi jegyzetek jó részét is tudom rajta nézni és sokkal könnyebb/tovább bírja, mint egy laptop. Szerintem megéri.
2011. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!