Vettem egy LCD TECHNIKA 22-242 es tv es szeretnem hogy menjen, eloszor bedugom a tv kabelt a falba es utana kell hozza rendes antenna, vagy elg a digi hozza? fog menni nekem a tv adasok meg minden ha rateszem a digit scrattal?

Figyelt kérdés
Irjatok mar le mindent hogyan lehetne bekapcsolni?
2011. jún. 8. 05:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem pont ez a típus van de a Technika-k mind egy sémára működnek. Először lerakod stabil helyre a Digi beltérid közelében, majd a SCART csatlakozóval összekötöd őket. Egyenlőre mindkettő csak bedugva van nincsenek bekapcsolva. A tv-t bekapcsolod, elvileg az első bekapcsoláskor egy un. beüzemelési funkció indul el amely során az alapvető beállítások megtörténnek. Ez ha lefutott kikapcsolod a tv-t, majd bekapcsolod a digit. Ha minden jól megy az majd be fogja neked kapcsolni a tv-det is felismervén, hogy a scarton jel megy be. Ha sikerült már nézheted is... ha nem kapcsolt be automatikusan (max 1 percen belül) akkor te kapcsolod be a tv-t és a távirányító SOURCE gombját megnyomva kiválasztod a SCART csatlakozót mint jelforrást. Elvileg most már tényleg működnie kell amennyiben jön adás a digi beltériből és jó a kábel valamint a tv-d sem hibás. Remélem kellő részletezettséggel írtam le. Sok sikert!

2011. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!