Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek milyen fényképezőt...

Szerintetek milyen fényképezőt vegyek, Panasonicot vagy Nikont?

Figyelt kérdés

Mindekettő melett szól vmi, pl a panasonic=Leica objektív, nagy látószög, a nikon meg állítólag a legjobb fényképezőgép és ennyi pénzért van egy 14mpx-es, 21 x optikai zoomos, tehát nem tudom. De itt a három választási lehetőség:


Nikon COOLPIX L120


Panasonic DMC-fx77


Panasonic Lumix DMC-FS35


Az is érdekelne, hogy fényképezőkön mit jelent az, hogy 3D-s fotó? Ahhoz, hogy 3D-ben tudjam nézni őket kell 3D-s tv is, vagy a gép képernyőjén is lehet látnni?


2011. jún. 12. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Panasonic Lumix DMC-FZ38-at vettem most.Sokat olvasgattam érdeklődtem h milyet érdemes és én úgy tudom a panasonicból ez egy jó gép.Nikonnál a coolpix-eket viszont többen is becsmérelték pedig először én is Nikont akartam.Így nem mertem beválasztani.Szerintem a panasonic megérte még most ismerkedem vele:)
2011. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban a Fujik vezetnek, nemrég utánanéztem, mikor valaki kérdezte, az S3200 és az S4000 nagyon jó vétel lehet ezek között a gépek között.

A többi gyártónak nagyon el van szállva az ára, pedig a Fuji sem ma kezdte, több gépem is volt már, minddel elégedett voltam.

2011. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fuji-t nem szeretnék, de vajon miért drágább a panasonic DMC-FX77, a DMC-FS35-nél amikor annak nagyobb az optikai zoomja, több megapixeles stb. Nem nagyon értek a fényképezőkhöz, de ha már veszek nem akarok kihagyni egy jó vételt mert kevesebb megapixeles, de lehet tud vmi fontosabbat, amit én nem vettem észre.
2011. jún. 12. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyiknek sincsenek manuális beállításai. Ennyi pénzért ez vicc kategória. Nem tudom, miért divat lehülyíteni a gépeket. Vagy a vásárlók hülyültek el már annyira, hogy azt sem tudják, mit vesznek?
2011. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!