Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Informatikában otthonlévők...

Boby21 kérdése:

Informatikában otthonlévők segítségét szeretném kérni. Honnan tudnék Creativ hangkártyához megfelelő drivert letölteni? Többit lent.

Figyelt kérdés

Az everest adata a kártyáról : Creative Audigy Player (SB0092) Sound Card PCI.

Az a gondom vele,hogy nem tökéletes a hang a driver és softok miatt.Sajnos sehonnan nem tudom letölteni az eredetit,ha ez lenne valakinek nagyon megköszönném ha átküldené nekem az iso-ját! Az 5.1esem tökéletesen működik(annak nincs baja) és magával a hardware-el sincs gond!


2011. jún. 18. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz, ez jó lesz a kártyádhoz:

[link]

2011. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,ezt már leszedtem. Az a baj szerintem a softokkal van gond,mert hang van,csak nem szól szépen...azért lenne jó ha az eredeti cd-t tudnám letölteni.
2011. jún. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!