Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Avast a szamitogep vizsgala...

Az Avast a szamitogep vizsgalasa kozben nagyon lassu (kb 20-30MB/s), ez normalis?

Figyelt kérdés
120-130MB/s-el szokott elkezdodni a vizsgalat utana a sebesseg folyamatosan csokken, ujra raktam ,az nem segitett. Esetleg mas virusirtot kene hasznalnom? Ha igen ,milyet tudnatok ajanlani?
2011. okt. 24. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szektorjavítás töredezettségmentesítés illetve a jobb alsó sarokban a nem-használt programok eltávolítása a gépről valamint a merevlemez legalábbi 40%-os szabaddá tétele akár 80%-ban is gyorsíthatja a géped énnekem 200mb/s merevlemezes írási sebességem van ami néha 400mb/s-ra is felmegy és az avast mellet fenn van a Microsoft security
2011. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát figyu nekem 120Mb/s az állandó sebessége és a gép szinte fullra tele van minden játék,zene,kép,fil..stb összesen van 20 GB szabad hely a 250 GB ból de nekem gyors és kb fél éve volt töredezettség mentesítve (úú csinálok gyorsba egyet :)

remélem segítettem!

Amúgy szerintem lassú és az előző kommenelőnek igaza van!

2011. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
neked ez lassú??? :D nekem 20szal kezd és 2mb/s megy végig...de engem nem zavar a lassúság....amúgy az avast az egész településen és még a szomszéd falukban is elromlott:nem töltötte be a rendszert...és mindenki frissítette és az egyik gépindulásról a másikra...szóval a szememben nagyot süllyedt az avast...
2011. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!