Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek Xbox+kinect vagy...

Mit vegyek Xbox+kinect vagy ps3+move? Nem tudok dönteni

Figyelt kérdés

Nem tudom melyiket vegyem a kinectbe az tetszik hogy nem kell fognom semmit de viszont elég gagyik a játékok hozzá és ahogy hallom nem is lesznek jobbak.A move-al az a bajom hogy

fogni kell a fagyit viszont ahoz elég komoly játékok vannak.

Már egy ideje gyüjtögetek konzolra és sokat dolgoztam a pénzemért nem szeretnék rosszul dönteni.Szerintetek melyik?


2011. jún. 19. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát PS3-at nem lehet flashelni.Muszáj lesz eredeti gamekat vásárolnod,ami nem kis pénz.Xbox viszont elavultabb.én a helyedben nem vennék most konzolt.Megvárnám az újakat.ätudom h még be sncs jelentve,de akkor is)+kinekt lesz pc-re is.

[link]

2011. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minek hozzá bármi kiegészítő?

Kinect-re nincs értelmes játék, Move-ra van pár, de nem valami sok.

Killzone 3, LBP2, Socom4, Medievil Moves.

Bár Move-ra valószínű jönnek majd komolyabb játékok szép számmal, mert elég jól fogyott eddig, de jelenleg ezért a pár játékért szerintem nem éri meg.


Ha nem nézzük a kiegészítőket, akkor PS3 a jobb (több/jobb/szebb exkluzív játé, BR lejátszó, ingyen multi, stb), viszont ha warezolni akarsz, akkor jobb az xbox.

2011. jún. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ps3at is ugyanúgy fel lehet törni, akár házilag is, ez ne legyen szempont.
2011. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Sokat segítettetek!!Így már lehet hogy az xbox mellett döntök kinect nélkül.De ha a ps3mat valóban lehet törni akkor megint nem jutottam a-ból b-pontba:)
2011. jún. 19. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább Xbox Kinect-tel, mert ha kontrolleres kell akkor csakis Wii lehetséges, Move nem.
2011. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha flashelni akarod, akkor abbol a szempontbol is jobb a PS3, hazilag otthon nagyon egyszeru a flasheles, DE utana 20-40 gigas jatekokat letolteni ha lassu a net nem keves ido.

Es kell egy jo forras, ahol rendesen toltenek fel PS3 jatekokat (egy magyar oldal sem letezik ilyen, kulfoldon van 2 torrent oldal, BCG, TL, a tobbin ez halott dolog).

Ezert jobb szerintem flasheles szempontjabol a Box, 7-8 gigas jatekok, otthon egyszeruen kiirod, barhonnan letoltheted, mert Mo-n is mindenkinek flashelve van.

2011. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Sokat segítettetek.Maradok a boxnál:)
2011. jún. 19. 23:06
 8/8 anonim válasza:
jaja kinect lessz PC-re is a microsofrol olvastam én is azta hirdetést régen.Hát ha nem sokat akarsz várni akkor vedd meg a Wii U-t.Az hamaráb jön ki
2011. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!