Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressem meg újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressem meg újra a barátnőmet mint ahogy régen szerettem? 4 hónapja vagyunk lassan együtt!

Figyelt kérdés
Az elején nagyon szerelmes lettem belé majd a sok veszekedés miatt csökkent bennem a szerelem!majdnem szakítottam vele! mégis rájöttem nekem nem kellene nála jobb lány!zavar 1-2 dolog a múltjából de az idő majd megoldja és később nem fog zavarni!amúgy rettentően szeret ő is engem de kéne valami plusz a kapcsolatunkba hogy még szorosabb legyen!elég sokat vagyunk együtt!vissza fog térni a régi szerelem ha eltudom fogadni a múltat? értelmes válaszokat köszi 21 F
2011. aug. 19. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
honnan a lőcsből tudjuk, hogy újra megszereted-e vagy nem?
2011. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
ne görcsölj rá, és vedd lazán. 21 vagy nem valószinü h mellette fogod leélni az életed. de ne parázz erre ennyire rá. akaratból nem lehet senkibeszeretni. vagy jön vagy nem
2011. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

"Ami elmúlt, soha nem jön vissza már"

- Máté Péter.


Első kb fél év szól a tüzes, mindent elsöprő szerelemről, utána jön a szeretet, ragaszkodás, és a másik fél feltétlen elfogadása, tisztelete. Szerelmes már annyira nem leszel, mint egykor, de ez normális dolog, nem szakító ok..

2011. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sok mindentől függ. Az egymás iránti szerelemtől például, az együttlétektől, attól hogy a másik mit képes feláldozni. Nem utolsó sorban a kémia is közrejátszik. Hogy mi lesz, azt a sors tudja, mi válaszolók nem tudjuk eldönteni. Első voltam.
2011. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mi közös jövőt tervezünk!külföldön dolgozunk 4-5 év múlva kb össze szeretnénk házasodni.tehát ha tehetjük leélljük a másikkal!
2011. aug. 19. 09:55
 6/12 anonim ***** válasza:
jaj de rossz. 4 hónap után házasságot. nem lehet, hogy ez ijesztett meg? most őszintén. hát én tuti kiábrándulnék ilyenek után. bele sem akarok gondolni
2011. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4 hónap után nem kéne még elmúlni a pillangóknak.. mi több mint fél évig éltünk rózsaszín felhőbe, és miután megszoktuk az új helyzetet, hogy vagyunk egymásnak és minden jó, csak mégjobb lett, hiába múlt el az új érzése, és szoktuk meg egymást. Minden napot együtt töltöttünk, lassan 2 éve leszünk együtt és 1 héten belül költözünk össze. Szóval 4 hónap alatt gáz, hogy már elmúlt a kezdeti szerelem. Ez már gyanítom sosem lesz a régi, ha máris így érzel.
2011. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
megőrülnék nélküle!belehalnék!de zavar a múltja:S ami nem is olyan cifra de zavar:(
2011. aug. 19. 10:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Hátmost ne szóljátok már le a 4hónap utáni házassági terveiket...:D

Barátommal 1 hét után már ezt tervezgettük...XD

2011. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vicces vagy!de ha együtt élsz vkivel és dolgozol mondjuk 4 évig egy helyen külföldön és hazajössz családot alapítani akkor had éljem le azzal akivel most összejöttem
2011. aug. 19. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!