Akarok venni xbox 360 slim 250gb karácsonyra szerintetek jól jároke lesze gond vele meddig fog müködni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól jársz vele (bár ps3 jobb), valószínű több évig működni fog ha jól tárolod
2011. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ha ügyelek rá meg minden akkor birja jó pár évig ugye?
2011. júl. 9. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy éve jött ki, szerinted tudja bárki is, hogy hány évig lesz jó ? Az enyémnek még semmi baja, jasperesem is 2 éves azis faja.
2011. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én Xbox 360 slimem fél éves. Eddig semmi baja pedig nem egyszer volt TV csere, és nem egyszer ment tönkre a régi 10 éves TV Xboxozás és Kinectezés közben. PS3 is nagyon meg az Xbox is ezért vetélytársak.


PS3: Move, Xbox: Kinect. Bár szerintem a Kinect jobb mert az teljes mozgásérzékelés, a move meg csak a kezedet ahogy mozgatod azt gömböcskét.

Hiába hogy a kinectre nincs még FPS meg ilyen játék: Jön rá a Gears of War kinect támogatással, Steel Batallion Kinect támogatással, és csak kinectre egy horror játék: Rise of nightmares. De a kinectet ahogy reklámozták is: nagyjából családi szórakozásra van kitalálva.


Tanács: Ha Slimet veszel vegyél még hozzá kinectet.

2011. júl. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kinect is és a Move is felesleges jelenleg.

Lehet lesznek rá MAJD játékok, de jelenleg egyikre sincs valami sok.

Jó Kinect-re a sok családi játék, de azokat azért nem lehet komolyan venni, Move-ra meg Killzone 3.

GoW Kinect-re meg nem lesz nagy szám, csak 1-2 funkció, pl. gránátdobálás lesz benne megcsinálva, ami nem rossz, de azért annyi pénzt kiadni Kinect-re.


Ha valaki meg a családi játékokat szereti, annak a Wii jobb

2011. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9:10 nem jön a gears of war kinectre ezt már el lett mondva párszzor
2011. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig lesz benne kinect támogatás. Amúgy nekem megérte a kinect mert legalább fogyok és minden játékot 1.500-ért veszek hozzá. De már mondták hogy: jön nemsokára rá a star warsoso játék, a steel battallion: heavy armor, Kinect Sports 2, Dance Central 2, Virtua tennis 4, Motion Sports 2, az új Forza, Children of Eden


Most van még: Kinect Sports, Kinectiamls, Dance Central, Motion Sports (ezek mind megvannak nekem) és még tudnék sorolni sokat (de azok nincsenek meg nekem :D)

2011. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. GoW 3-ba semmi Kinect nem lesz, az csak pletyka volt

2. Ezek nem valami nagy szám játékok. Nem szarok, ha valakinek tetszik akkor jó, de érveléshez ezek gyenge játékok

2011. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Steel Battallion az elég szépnek látszik. Mint valami CoD keverve Battlefield 2142 csak gyönyörű grafikával.
2011. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!