Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit ajánlanátok egy kezdő...

Mit ajánlanátok egy kezdő fotósnak?

Figyelt kérdés

Komolyan elkezdett érdekelni a fotózás.Eddig a "családi" fényképezőt használtam.(Kodak EasyShare Z650 azt hiszem.) De most szeretnék áttérni egy kicsit komolyabb gépre. Elsősorban állatokat,tájat szoktam fényképezni, de általában párom edzésére is lejárok (foci) és róluk csinálok képeket, illetve az összejöveteleken is én szoktam.Tehát ilyen célra használnám a gépet.

Milyen gépet vegyek?( az árat sajnos nem tudom,(mivel valószínűleg a nyáron megkeresett pénzemhez anyuéktól kérnék mert szeptemberben lesz a névnapom.) De ne legyen eget rengető, mert nem szeretném ha anyu kiakadna:D

Köszi a válaszokat!:)


2011. júl. 28. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mégis mennyi az a nem túl sok? 50? Akkor Canon Powershot SX130 IS.


Ha százezres nagyságrend, akkor egy tükrös gép és objektívek. Focifotózásra is az a megfelelőbb. Legalább támpontot adj!

2011. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én inkább egy Nikon Coolpixet ajánlanék (néhány modell olcsó, de jó, de a drágábbat is megéri megvenni) vagy vegyél egy Sony Ericsson XPERIA NEO-t. :-D
2011. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Komolyan elkezdett érdekelni a fotózás"

Akkor egy vakut is kalkulálj bele, nagyon hasznos, éjjel/nappal :)

2011. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképp valamilyen kompakt gép. Canonéktól.
2011. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!