Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha van egy ilyen erősítő,...

Ha van egy ilyen erősítő, akkor azt tudom elektro-akusztikusra is használni?

Figyelt kérdés
Elég kezdő vagyok ilyen téren, de haveromnak van egy Marshall erősítője, amiben van 2 dugó, tehát 2 gitárt rá lehet dugni, csak van rajta ilyen chorus, meg reverb, szóval nem tudom hogy lehet-e elektro-akusztikushoz is használni. Vagy ez mitől függ?
2011. aug. 7. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha bedugom mondjuk és kiderül nem jó elektro-akusztikushoz, akkor a gitárnak nem lesz baja? Úgy értem, hogy amikor bedugom akkor nem fog sérülni vagy valami? Egyszerűen csak nem fog szólni?
2011. aug. 7. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Annyi a lényeg, hogy ne kapcsoljátok torzított csatornára, mert akkor begerjedhet az erősítő.

Nem lesz semminek baja, a gitárnak különösen nem.

2011. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!