Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Karácsonyra nem tudok választa...

ChrisMix kérdése:

Karácsonyra nem tudok választani hogy mit kérjek valaki segítene? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom hogy még messze van de nem tudom mit kérjek Karácsonyra Microsoft Xbox 360 Slim (250GB)-et vagy PS3?(egyébként én az Xboxra gondoltam)


Hogyha Xbox akkor miért?

Hogyha PS3 akkor miért?


2011. aug. 13. 22:30
 1/6 anonim válasza:
37%
xbox,mert a ps szar
2011. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Várok többet is..
2011. aug. 13. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:

PS3-ban van blu ray, és ingyenes a multi, viszont az XBL jobb, mint a PSN. Az Xbox gép olcsóbb, mint a PS, viszont a multi fizetős. Számomra kényelmesebb az xbox controllerje, de sokaknak jobb a másiké. Xboxon nagyobb a támogatás.


Leginkább az exkluzív játékok a döntők, nekem pl. jobban bejött a Halo meg a Gears of War, ezért xboxot vettem, de lehet, hogy neked jobban fog tetszeni a God of War, vagy a Killzone, tehát ezekre a játékokra (és még más exkluzívokra) keress rá.



Mivel 8 milla ilyen kérdés van, rákereshetsz az oldal keresőjében is még ilyenekre, de ez a lényeg, remélem, segítettem!

2011. aug. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél!Köszönöm
2011. aug. 13. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a kérdés, ha nem számít a Kinect vs Move:

warez vagy eredeti?

Wareznek Xbox, eredetinek PS3.


Ps3-on amúgy sokkal több és jobb exkluzív játék van, és szerintem ez a legfontosabb egy játékkonzol szempontjából.

Meg blu-ray lejátszó, jobb joystick (az viszont relatív, hogy melyik kényelmesebb), net böngésző, ingyen multi, stb.


Xbox előnyei, hogy olcsóbb, és jobb a multiplayer (de cserébe fizetős is, és játék szempontjából semmi különbség multiba, csak pár extra kényelmi funkció van benne).


Egyik sem szar, viszont ps jobb.

2011. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
PS3 jobb annyival hogy könnyebb kontroller, ingyenes multi...
2011. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!