Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3mat játék közbe mivel...

Ps3mat játék közbe mivel lehetne hűteni (mert nem nagyon tudom jól szellőző helyre rakni)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 15:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
79%
Tegyél mellé egy ipari ventilátort! Vagy hűtheted folyékony nitrogénnel, én is azzal hűtöm. Sosem megy -90° C fölé. ;)
2011. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
pfff....
2011. aug. 18. 16:23
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

A PS3-at ( is ) úgy tervezték,hogy igen,még ebbe a nagy nyári melegekben is elegendő hűtést adjon a kis ventilátorocska ami benne van.

Esetleg egy ventillátort ha ráirányítasz a hátsó részére,azzal még tudsz segíteni neki.

A vízhűtés és társai mind csak üzleti felesleg.

2011. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első kommenten jót szakadtam am. bírja az főleg ha véletlenül fated van .
2011. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.am slimem van (120gb)
2011. aug. 19. 02:21
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is az van 10 perc után forró érdekes találmány az biztos ,de szerintem bírja mondjuk ez a gép még csak 4 hónapja van meg az előző az fat 80 volt de már annyira nem bíztam benne .
2011. aug. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"A PS3-at ( is ) úgy tervezték,hogy igen,még ebbe a nagy nyári melegekben is elegendő hűtést adjon a kis ventilátorocska ami benne van.

Esetleg egy ventillátort ha ráirányítasz a hátsó részére,azzal még tudsz segíteni neki.

A vízhűtés és társai mind csak üzleti felesleg."


1.Az a ventilátorocska nem olyan kicsi.

2.Hülye tanácsokat ne adj neki.Irányítson egy ventilátort a hátuljára.Gondolj már bele.Csóri PlayStation próbálná nyomni kifele a levegőt erre te odamész és ráirányítasz egy ventilátort.Biztos nagyon jót tesz neki.


Persze ha tönkre akarod tenni a PS3-ad akkor tedd csak oda azt a ventilátort.

2011. aug. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
tegyél rá jégkockát.vagy önts rá jeges kólát.
2011. aug. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó előttinek amúgy igaza van ha hátuljára raksz ventilátort akkor vissza fújod a meleg levegőt ami slim esetén eléggé halál mivel eleve kistestű nehezebben érkezik ki a meleglevegő és utána ha jól bent marad jön a led (persze ez ne m1-2 nap) . Szerintem érdemes még azután utána járni hogy van ez a módja hogy felkapcsolja nagyon keményre a ventilátort ezt igazság szerint arra találták ki hogy tisztítsa a portól a ps3 at nehogy játék közbe ezt használd hanem azt mondom hogy tolod mondjuk jó pár órája (minimum 5-6) akkor nyomsz röviden ilyet az küldi ki keményen a meleg levegőt nem csak a koszt mondjuk ezt viszont állítólag nem szabad sokat használni szóval mondom csak akkor használd a körül néztél hogyan kell .
2011. aug. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Egyszerü ha fekteted akkor simaa laptop hütö elég neki, 4 800 Ft


Microsoft Z3C-00008

Gyártó: Microsoft Modell: Z3C-00008 Tulajdonságok: A hatékony hutocsatorna elvezeti a keletkezo hőt Ölben is használható Lenyitható talp az asztali használathoz USB csatolás...

2011. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!