Az apple tré?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:25
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek.


Az iPad2 kitudja hasznalni :) iOS powa

2011. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
Hát rohadtul kituja, már bocs. 2 mag nélkül nem tudna felvenni 1080p-ben és 1080p-s videokat se lehetne vele nézni nélküle. És még rengeteg lehetőséget tartogat.
2011. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

@.asdfvb. válasza:

Kb a videóban ki is merül a kihasználás. A legtöbb app és maga a rendszer sem tudja még kihasználni.

Egy iPhone 3GS-en is sokkal jobb játékok futnak, mint ami akár SGS2-re van. Szóval kb sz@rt sem ér a két mag, hogy ha nincs ami kihasználja. Nem ártana érteni is hozzá mielőtt ilyen baromságokat írkálsz.

Most épp van egy 3GS-em meg egy Desire-m, de a Dézit simán elcserélném mégegy 3GS-re. És volt már SGS-em is, de azt inkább hagyjuk.

2011. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 Panda Péter ***** válasza:
bocs, ha szívesebben használok SZABVÁNY microUSB-t töltésre, mintsem apple belső szabványos csatlakozót. bocs, hogy szívesebben szinkronizálom a zenéimet kézileg, vagy általam választott segédporgrammal, mintsem iTunes-szal. bocs, ha akarok flash-t használni. bocs ha nem akarok egy logóért súlyos felárat fizetni.
2011. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
81%
jajj pubi ki nem ért hozzá? 3 hónapig volt 3GS-em. a Desire HD-vel sokkal boldogabb vagyok, minden nagyobb élmény rajta, sokkal kellemesebb telefon. Engem bőven kielégítenek a játékok, amik vannak rá. Amúgy meg egy tizenéves kis pisis divatmajom vagy. És az android 2.4-el már teljesen kilesz használva a 2 mag. Ha az új szifonban benne lesz a 2 mag, akkor fogadjunk, hogy nem fogsz pattogni, hogy semmire sem jó...
2011. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
Mivel a szifonnál nem kell féléve várni h kitudja használni xD 3 honap meg nem sok idő
2011. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
a szifonnál nem félévet kell majd várni, hanem 10-et...mivel rengeteg alap dolgot a 2g megjelenése óta még mindig nem tudtak megoldani benne
2011. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

@asdfvb

Lassan írom, hogy megértsd, mert a te szinteden a szövegértéssel is komoly gondok vannak.

Én sehol sem írtam olyat, hogy a 2 mag semmire sem jó. Jelenleg az android és az sgs2 még nem tudja kihasználni a 2 magot. Másrészt meg csak a játékoknak meg max a kamerának kell a 2 mag.

Persze te azt is képtelen vagy felfogni, hogy ha a rendszert normálisan optimalizálnák a hw-re akkor sokkal többet is ki lehetne hozni belőle, sőt még a két magra sem lenne szükség.

Talán felfogtad amit írtam bár a te szinteddel kétlem.

2011. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

mert a te szinted merre van?

honnan veszed, hogy majd az ios kitudja használni? vagy ha iphone-ról van szó, akkor minden tökéletes?

2011. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 Panda Péter ***** válasza:
hagyd, egy apple fanboy-jal vitázni kb annyi értelme van mint a pápát rábeszélni az ateizmusra...
2011. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!