Az apple tré?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:25
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

Miért lenne az iPhone-ban minden tökéletes?

Írtam én olyat, hogy az iPhone majd ki tudja használni?

Már megint előjött belőlet az utálomazapple-t szint.


Tudod kettőnk között meg a petike barátod között az a különbség, hogy szerintetek minden ami apple az sz@r.

De nem is várhatunk mást az ilyen fröcsögő szájú appletrolloktól.


Viszont én az sgs2-ről sehol nem írtam, hogy sz@r csak, hogy még felesleges benne a 2 mag.

Ahogy már írtam csinálni kellene hozzá egy optimalizált rendszert ami normálisan kihasználja a hw lehetőségeit.

Ebben még mindig baromi gyengék az androidos gyártók, mert csak szórják ki a sok telefont, az optimalizálás meg a béka segge alatt van.

2011. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
az Apple meg évente kiad egy telefont, azt csá. A design-al sem foglalkoznak, csal lemásolják az előzőt és kész. A 4 is majdnem ugyanolyan, mint a 2g, csak kicsit átdolgozták, de egészen a 3gs-ig ugyanazt a design-t adták. Az Androidnál legalább van választék, válogathatsz a kezelőfelületek között. Most sem fog ujítani még jövő tavaszig az Apple, hanem kiad egy butított iphone 4-et...Amúgy itt az Ice Cream Sandwich, ami már mindent kihasznál.
2011. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:

Nem a kihasználtságot írtam, hanem az optimalizálást. Ebben gyenge az android. Minden telefonból sokkal többet ki lehet hozni egy custom rommal amit hobbihackerek csinálnak, de a gyártók akiket ezért fizetnek képtelenek ezt megcsinálni (kb sz@rnak rá). És a userek 98%-a nem ért hozzá és nem is akar, hogy hogyan kell feltenni custom romot.


iPhone: Minek változtassanak az alap design-on ha jól néz ki? Minden termékükre ez a jellemző. Már 5 éve ugyanolyan MacBookokat (pro-kkal együtt véve) adnak ki csak egy apróbb változtatás volt benne. Másrészt csak előlről néz ki ugyanúgy, nekem nem tetszik az oldala és a hátulja.

2011. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Amúgy te valami látó vagy és tudod, hogy milyen lesz az új iPhone?? LOL
2011. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
A szifonból is többet kilehet hozni a jailbreakkel. Amúgy a htc-ken pl fasza rom van gyàrilag ès felesleges ràjuk màsik. Tehát ez nem mindnél igaz
2011. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

Hát én toronymagasról teszek az Androidra meg az Applere is.

Nemsoká kijön a Nokia N9 A zsír MeeGo 1.2-vel, aztán mindenki más le van sajnálva!

2011. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

Jah persze. A kezed meg vedd ki a biliből. A nokia eléggé szar helyzetben van jelenleg. Kb a kutya sem veszi a telefonjait főleg az "okos"telefonokat.

A wp7 sem sokat változtat ezen főleg, hogy nem törik magukat a wp7-es telefonok kiadásán.

Régen nagyon szerettem a Nokia telefonokat sok olyan telóm volt, de mára nagyon lemaradtak.


Semmit nem ér a MeeGo mert nincs hozzá program nincs elterjedve és a fejlesztők inkább másra fejlesztenek mint arra.

Így rövid úton megint egy nem túl sikeres termékről beszélünk.

2011. aug. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon szép telefon. Csak hiányolom azt az támogatottságot ami az iOS és az Android mögött van.
2011. aug. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
59%
Az apple vagyis az alma a bünbe esés jelképe tehát ezel azt akarták kifejezni a gyártók hogy hatalmas bünt követek el az eszközeikel és rendszereikel, hisz maguk és a vásárlóik is megszálotjai lesznek csak mert olyan édes és piros az alma. melesleg ez a samsungal való pereskedésük is ezt bizonyitota bünre probálták csábitáni a samsungot hogy ara is szép nagy piros rágott almát pecsételjenek.
2011. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó te inkább vegyél elő egy helyesírás könyvet és azt olvasgasd, mint ilyen baromságokat és főleg helytelenül írkálj.
2011. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!