Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy hete vettem dig. fényképez...

Egy hete vettem dig. fényképezőt, akkumulátoros. Hallottam hogy ha nem használom huzamosabb ideig, akkor érdemes kivenni belőle az akut. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hog yérdemes, valamint tanácsos teljesen lemnerített állapotban tárolni ha hosszabb ideig nincs használatban, mert ha szépen lassan magától megy át "mélykisülésbe", lehet h többez nem tudod feléleszteni úgymond.

Persze nem mondtad hogy saját aksis vag ykülső ceruza aksis meg NiMH vagy Li-os aksról van-e szó, de nagyjából igaz ez mindegyikre.

2009. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Li-os akku.
2009. ápr. 17. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ídőben utána járnék, lehet-e venni hozzá még aksit. Nagyon spécik tudnak lenni, azt 2-3 év múlva kidobhatod az aksit. Utána meg a fényképezőt is, ha nincs tartalékod.Ugyanis ennyi ídő alatt a forgalomból is kivonják a terméket és nem lehet hozzá semmit kapni.
2009. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!