Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fényképezőgépembe nem jó az elem?

Fényképezőgépembe nem jó az elem?

Figyelt kérdés
canon a480-as fényképezőgépem van és azt írja, ki hogy akkumulátor lemerül, vettem bele 2 új elemet, de még mindig merül. Ilyen töltőm meg nics hozzá. Ezt a fajtát lehet gépről is tölteni?
2011. szept. 6. 15:37
 1/2 TJózsef ***** válasza:

Elem, akkumulátor. Az elem 1.5 Volt, az akkumulátor ennél kevesebb. (1.2 V) Valahol a menüben kell lenni olyan lehetőségnek, hogy kiválaszthasd, mit akarsz használni. De elemből, lehetőleg a jobbakat vedd, mert ha bele folyik, az gáz lesz. A gépről töltés: van olyan csatlakozó a gépen?

A külső töltő nem egy nagy befektetés, mellé két garnitúra akkumulátor, és máris nyugodt lehetsz. Persze, csak ha eleget használod a gépet.

2011. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sztem hívd fel vagy írj a Canon szervizbe, mert én az Olympus gépemmel jártam így, és ott mondták, hogy az egy dolog, hogy az elem „mekkora”, a lényeg, hogy a gépednek mekkora az „áramfelvétele”. Az Olympusnál pl van kifejezetten az ő gépeikbe való elem, aksi, töltővel együtt!

Hátha a Canonnak is van.

2011. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!