Milyen elemet/elem aksit vegyek az Olympus FE-45 fényképezőgépembe?

Figyelt kérdés

Ami persze nem 2 napig bírja intenzív használat nélkül(!) , mert próbáltam párat már, és mind csak 2-3 napig bírja, és alig használom közbe... =S

Írjatok típust is..

Előre is kösz a válaszokat.


2009. aug. 14. 21:48
 1/6 anonim válasza:
Nézd meg, milyen va most benne, esetleg milyen volt benne legelőször. Egyszerűbb, ha beadod egy óráshoz és ő garanciával tesz bele egy normálisat.
2009. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél bele hybrid aksit. Ezeknél a márka majdnem mindegy. De azért lehetőleg márkás legyen. Ezek bírják sokáig.Ha nem használod akkor is szinte egy évig is kibírják, hogy nem merülnek le.
2009. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Panasonic volt hozzá, de vettem még egy olyat de az se bírta sokáig és most Varta volt benne na de az se bírta sokáig.. na majd holnap elmegyek egy óráshoz..


Köszönöm a válaszokat!!

2009. aug. 14. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sanyo Eneloop tessék egy konkrét típus, egy hasonló kérdésre adott válaszból.

Lényeg az, hogy alacsony önkisülésű hibrid aksit vegyél.

2009. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
használatlan samsung-al be se kapcsolt. a samsung gépem duracel-le addig birta hogy még ki se ismertem a menüjét. de pár képet kattintottam. akumlátort vettem bele. amolyan gagyi no name töltövel azzal birta. meg van a gép menüjébe egy opció, hogy akumlátor, vagy szárazelem. válaszd ki a megfelelőt!
2009. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, majd hétfőn utána nézek...
2009. aug. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!