Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Azzal kapcsolatos a kérdésem...

Macerás27 kérdése:

Azzal kapcsolatos a kérdésem hogy vettem egy Panasonic sa ak 45 típusú hifit és volt az egyik kérdésem hogy mért váltja magától a hangszínt? Eqvalézernél? Hiába állítom be arra amelyiket akarom akkor is vált magától!

Figyelt kérdés
A másik kérdés hogy ugye alapból 4 vezeték jön ki egy hangfalból és nekem van még két hangfalam az is panasonic csak ak320 hangfala 75 vatt van rá írva de nem is ez a lényem abból is 4 vezeték jön de nem engedi szín szerint bekötni mert vagy csak az éles szól vagy csak sistereg várom az ötleteket de azt ne kérdezzétek minek kötöm rá még két hangfalat csak ötleteket várok
2011. szept. 14. 09:23
 1/1 anonim válasza:
azért váltja magától el a hangszínt mert ezeknél hajlamos kontakthibás lenni az ekvalézer kapcsoló ( nekem is volt ilyen bajom) úgy lehet javítani hogy teljesen szét kell szedni az egészet és úgy kipucolni, de ha nem értessz hozzá inkább bízd profira, a hangfalas problémánál meg az lehet a gond hogy nagyobb a hangfal ellenállása mint amennyit a hifi elbír
2012. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!