Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megfelelő összeállítás lenne...

Megfelelő összeállítás lenne hosszú távra?

Figyelt kérdés

megvettem bf3-at és most úgy néz ki, hogy a gép nem elég erős hozzá...azt hittem hogy ha beta-ban ment low grafon, itt is menni fog de mégse :/ kapkodva összeállítottam egy konfigot:

alaplap: [link]

cpu: [link]

ram: [link]

hdd: [link]

ház: [link]

vga: [link]

cpu venti: [link]

író/olvasó: [link]

tápegység: [link]


hosszú távra ez megfelelő lenne? esetleg van valakinek valami más javaslata ami talán lejjebb visz az árán és jobban is járok? (szeretnék az amd cpu mellett maradni, intelt nem nagyon kedvelem)


2011. okt. 27. 23:29
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
hát kb 1-1,5 évig nem lesz gondod a játékok futtatásával az biztos. elég pofás kis konfig, nagyjából minden rendben van vele. van benne kakaó rendesen :)
2011. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
bár HDD ből elsődlegesnek (rendszerre meg pár játékra) SSD-t vennék nem sima HDD-t.. sokkal gyorsabb tőle a játék belőltése stb :)
2011. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
azért nem szeretnék ssd-t mert nagyon drágák :/ számomra megfelelő a hdd^^ meghát nem vagyok olyan mint az a német srác aki unreal tournamentezni akar :D
2011. okt. 27. 23:41
 4/24 A kérdező kommentje:
amúgy a legelső kommentelő azt írta hogy egy vagy másfél évig jó lenne... ha ez az idő letelt, mit kéne benne cserélni?
2011. okt. 27. 23:42
 5/24 anonim ***** válasza:

RAM: [link]


Spóroltál 5000Ft-ot, de 8GB-od van.


Én ennyit változtatnék benne:)

2011. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
2 évig is húzod vele simán, nyugi:)
2011. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
szuper :D remélem mielőbb sikerül megvalósítani... jó lenne már a grafikát is élvezni, nem csak a játékmenetet :D
2011. okt. 27. 23:45
 8/24 anonim válasza:
a legelső kommentelő is én voltam meg a második SSD-s is :) csak azért írtam az SSD-t hogy ha már ilyen fullos gépet pakolsz össze akkor az se valami sima mezei HDD legyen:D drága az SSD de az nehezebben is döglik meg!!mert nincs benne mozgó alkatrész! :) megéri az árát. különben ha annyira nem vagy nagy játékos 2évig simán kihúzod vele. esetleg majd videókárty csere 2 év után..
2011. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
háát őszintén szólva nagy játékosnak tartom magam :D de a lényeg az, hogy rendesen fussanak rajta a dolgok, és mivel fps játékokkal játszom nagyrészt, a legalacsonyabb beállítások nem a legideálisabb mivel nem mindegy hogy ő vesz előbb észre, vagy te őt
2011. okt. 27. 23:55
 10/24 anonim válasza:
hát ha nagy játékos vagy akkor 1-1,5 év vonatkozik rád :D utána ráfér erre majd 1 videókari csere, a többi cucc rendben van azok bírni fogják 1 darabig :)
2011. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!