Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megkaptam a flashelt xboxom a...

Megkaptam a flashelt xboxom a szerelőtől, aztmondta, hogy ami 8.5 gigánál többet foglal az már nem fut el. Van ilyen játék egyáltalán jelenleg?

Figyelt kérdés
Hogyha van akkor légyszi mondjátok már el,hogy bírnám megnézni...
2011. szept. 20. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem kéne kontárokra bízni a gépedet, ha tartósan használni szeretnéd...
2011. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kontárok,innen veszem a műszaki dolgaim 4 éve és mind hiba nélkül fut,a fél város oda jár.
2011. szept. 20. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, vannak ilyenek, azok a játékok, amelyek 2 DVD-sek, pl. Mass Effect 2, Forza 3, vagy Star Wars: The íforce Unleashed stb.

A jövőben kijövő játékok között is sok ilyen lesz.

Egyébként ezt nem értem, hogy ez miért van így, milyen verziójú flash egyébként?

2011. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hi!

Időközbe megkaptam a választ máshonnan,1 más formátumú dvd-re fogják a közeljövőbe írni a játékokat,az első ilyen játék szeptemberi. (driver san fransisco)

2011. szept. 21. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, XGD3-nak hívják.

Az össze közeljövőben megjelenő nagyobb játék (pl. MW3, BF3, Rage, Forza 4, Skyrim, stb.) mind ilyen formátumot kap majd.

2011. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!