Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sims 2 kiegészitők letöltése...

A sims 2 kiegészitők letöltése után mik a teendők?

Figyelt kérdés
--A letöltött kiegészitőket pl:haj,ruha,ház,tárgyak,stb a játékon belül melyik mappa alá kel bemásolni hogy a játékban megjelenjenn?
2008. okt. 11. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajátgép/My Documents (vagy a te neved)/EA Games/The Sims 2/Downloads

Ha nincs Downloads mappa, akkor hozz létre egyet, és nevezd el úgy!

A letöltött tárgyakat a Downloads mappába kell tenned, de mivel ezek tömörített fájlok, ki kell csomagolni őket.


Ha kicsomagolva átkerülnek a Downloads-ba, akkor már benne is lesznek a játékban :)

Vagy esetleg olyan előfordulhat, hogy ha belépsz, akkor figyelmeztet, hogy ezek veszélyesek lehetnek. Ebben az esetben ki kell pipálnod az "Egyedi tartalom engedélyezése" előtti rublikát, és akkor már tuti :)

2008. okt. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
megkérdezketem h honnan töltötted le a sims2-őt? mert én nem nagyon találtam semmi ingyeneset ami a tejes verzió:/
2011. júl. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!