Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ez? (sims 2 kiegészí...

Miért van ez? (sims 2 kiegészítők letöltése után)

Figyelt kérdés

Nekem meg van a Jó utat, meg a Pets kiegészítő (eredeti cd-n) és most letöltöttem hozzá az Éjszakák, az Egyetem, meg a Nagyvárosi élet kigészítőt. És az a problémám, hogy az Éjszakák meg az Egyetem működik is (a Jó utat-ot kell elindítani, és benne vannak a játékban), de attól kezdve, hogy letöltöttem a Nagyvárosi életet, nem lehet belépni a Jó utat kiegészítővel (nem lehet megnyitni a játékot) mert az írja ki, hogy helyezzem be a Nagyvárosi élet cd-t. (Pedig ugye elvileg úgy csináltam meg, hogy a gép azt hiszi, hogy kb egyszerre 4 cd van bennt a meghajtóban)


Remélem érthető, amit írtam. Nagyon szépen köszönöm, ha valaki segít, mert most így egyáltalán nem tudok játszani, törölni meg nem akarom, mert kb 10 óra alatt töltöttem le :(


2011. jún. 16. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez is azt bizonyítja, hogy nem szép dolog netről játékokat leszedni. a legtöbbje nem is működik rendesen. Vagy leszeded az egészet és újratelepíted, hátha jó lesz, vagy kuka...
2011. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért írja ki, mert a legújabb kiegészítővel kell indítani. Crackeld meg a Nagyvárosi életet és azt indítsd el!
2012. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!