Miért hal meg a Wi-Fi egy bizonyos időpontban? :O

Figyelt kérdés
Szóval nekem egy iPod touch 4G-m van, és azt vettem észre, hogy az utóbbi időben, amikor netezgetek éjszaka, pontosan 23:31-kor a Wifi "meghal" ami alatt én azt értem, h az iPod érzékeli, rá is van csatlakozva a Wifire, de valamiért mégsem működik a net. Próbáltam kikapcsolni majd visszakapcsolni a wifit is meg az iPodot is, újraindítani, megújítani a kiosztást, újra fölvenni a hálózatot, a Wi-Fi antennát is kivettem és visszaraktam, szóval próbálkoztam egy csomó mindennel, de nem működik. Reggel megint semmi baja. És én ezt nem értem...:O Ami még tényleg ennél is furább, hogy rendszeresen fél pontban 12-kor történik ez. Szerintetek mi ez, vagy hogy van? Mit csináljak? :O
2011. szept. 28. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Fizess elő, ne lopd más netjét! Ha meg már ingyen van napi 20 órában, akkor ne reklamálj!


Barom!

2011. szept. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ha ki tudta venni az antennát, meg kikapcsolni a wifit, akkor szerinted más netét lopja, barom? :) Lőném az ilyen embereket, akik nulla aggyal így beugatnak.



Na hogy segítsek is: kábellel kipróbáltad a netet ilyenkor? Amúgy ha látja az iPod, és föl is tudsz csatlakozni, akkor nem a wifi lesz a rossz hanem a netkapcsolat. Lehet hogy a szolgáltatód csinál valamit 23.30-kor, a wifi nemtudom mitől menne el menetrendszerűen, de a net elmehet. Azzal viszont nem tudsz mit csinálni.

2011. szept. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen énis szeretem az ilyeneket...-.-" viszont az a vicc, hogy a laptopról pl működik tovább, csak az iPodnak nem.. én arra gondoltam, hogíy nem lehet hogy a faterom letiltotta az iPodom számára fél tizenkettőtől reggel tudom is én meddig?? hogy éjszaka ne netezzek xD
2011. szept. 28. 06:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Vannak olyan routerek, amikben lehet időkorlátot beállítani bizonyos eszközöknek az internetelérésre.
2011. szept. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
juj dejó :( akkor gondolod, hogy ez lehet az egésznek az oka??:S de azt honnan tudhatja fejből, hogy mi az iPodom címe?? :O azért köszi a válaszokért :D
2011. szept. 28. 07:09
 6/7 anonim válasza:
Én megnézném a router admin oldalát, hogy be van-e állítva valami szűrő... Vagy csak kérdezd meg apádat :D
2011. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

az is lehet, hogy a szolgáltató vissza vesz a sebességből éjszakára és az már nem elég a ipodod-nak és emiatt nem tudsz rajta nettezni míg a gépednek ez nem okoz problémát.


Nekem is volt ilyen fibernetes korszakban még amikor teloról már nem ment de a gépen még simán behozta a dolgokat.

2011. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!