Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Más is kap random időpontban...

Más is kap random időpontban hívásokat egy ismeretlentől?

Figyelt kérdés
..amikor nem szól bele senki? Most fejtettem meg kb két pillanattal ezelőtt, hogy engem miért zaklat valami idióta, van ilyen fake call funkció a telefonomon, és ha megnyomok hosszan egy gombot akkor aktiválja magát, és kb 30 mp múlva ismeretlen hívóként felhív és lejátssza amit felvettem, vagy semmi hangot ha nem vettem fel semmit, és valszeg véletlenül megnyomtam, és ez volt:D Lehet, h másokat tényleg zaklatják, vagy ezt már régóta tudjátok, de gondoltam hátha vkinek segít:D
2011. máj. 3. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h maradi vagyok (nincs hiperszuper telefonom) de mire jó ez a fake call funkció? Mármint van valami értelme is?
2011. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban van ilyen, egy kis kiegészítéssel: ezek valódi hívások, és bárkitől jöhettek. Az én telefonom mindig a legutolsó hangüzenetemet játssza vissza, amikor hívás érkezik rá. Valamit én is elnyomhattam, de direkt tetszik is, amikor megszólalok a saját zsebemben. A legtöbb embernél először cseng a telefon, aztán felveszi, majd beszél. Az enyém előbb beszél....
2011. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem nem valódi hívás:) Hanem amit én vettem fel, de a tiéd viccesebb:D

Első, az a lényege elvileg, ha pl veszélyben vagy vagy le akarsz valahonnan lépni anélkül, h gyanút keltenél csak megnyomod és felhívnak:D úgy teszel, mintha vmi gond lenne és ennyi

2011. máj. 3. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval ez a funkció azoknak van, akik nem merik megmondani embertársaik szemébe, hogy elegük van a másik társaságából... :D
2011. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves K.G.B.

Nem azért van. Így sikerült. Hogy te milyen csengőhangot állítasz be magadnak, a Te dolgod. Hogy én magamnak beszélek, az meg az én dolgom. A sok okos mellett, el van egy bolond is.

2011. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!