Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A rendőrség utólag betudja...

A rendőrség utólag betudja mérni mobiltelefonhívás útján hogy egy adott időpontban hol tartózkodtam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan minek méregetne? Körözött bűnöző vagy?
2011. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utólag nem (ami elmúlt, az elmúlt), de a szolgáltatótól le tudja kérni.
2011. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szolgáltató által visszatudja nézni hogy adott időpontba hol volt a telefon? kb mennyire pontossággal? kérdlek segítsetek. Nem vagyok körözött bünöző, épp hogy velem szembe történt büntény és ehhez kéne a bizonyítás.
2011. júl. 11. 17:46
 4/10 vachement_con ***** válasza:
szerintem igan mar mindent tudnak rolunk mar azt is h mikor mit csinalsz a sajat lakasodba
2011. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ejjjnyemááána...mit tettél, galád? :-)
2011. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a rendőrség úgy dönt, a veled történtek miatt hasznos lehet a mobil adott helyzete, fel fogja venni a kapcsolatot a szolgáltatóval. Te nem kérheted, hogy megtegye.
2011. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm. és milyen pontossággal tudja bemérni? mert olyat hallottam hogy csak a legközelebbi adótoronyhoz, ami egy városba nem tud pontos helyszínt jelezni:S
2011. júl. 11. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Vicces vagy, elég ha megmondod hol jártál amikor a lábadra léptek. Ehhez nem kell FBI hogy kiderítsék.
2011. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A mobiltelefon jelét legalább 3-4 torony tudja venni egyidejűleg, abból elég pontosan kitalálható (100-200m)

helyileg hol van.. Ez A SZÁM LEHET KISEBB IS , NAGYOBB IS..

2011. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
méterre pontosan megmondják utólag hol jártál és milyen sebességgel változtattál helyzetet. Láttam ilyen vádiratot is.. cellainformációnak hívják :S
2013. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!