Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik városban érdemes...

Melyik városban érdemes lerakni az A kategóriás jogsit?

Figyelt kérdés

2009-ben Budapesten nekivágtam 3 alkalommal de nem engedtek át még a rutinon sem, igaz a többi 6 diákot sem pedik Ők nem kezdők voltak. A vizsga pálya kispesten a citroen szalon mellett egy lejtőn van,

ami nekem mert én kezdő vagyok egy rémálom volt.


2011. aug. 26. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ott rakd le Budapesten. Jobban jársz mert ha már ott megtanultál menni a sok őrült közt akkor máshol nem lehet nagy akadály :D Pl én egy 20ezres városban csináltam de nagyon szokatlan volt még ez a forgalom is, kis faluban lakok naponta elmegy 10 autó :D
2011. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én Szolnokon tettem le, a rutin elsőre bukfenc volt mert kis gázt adtam és emiatt le tettem a lábamat hogy el ne dőljek de másodjára már több gázt adtam :D a forgalomba én voltam az első és minden jól ment, igaz minden a fejembe volt de ez kell is hozzá, sztem Szolnok könnyű hely.
2011. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szolnoktól 30km-re lakok ott vizsgáztam rutinból!! :D Yamaha Neos-al :D Segédmotorra.
2011. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Békéscsabán raktam le és elsőre sikerült. Kicsi a forgalom és szélesek az utcák, utak. Pestet felejtsd el!
2011. aug. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyan ott rakd le én is ott csináltam de nagyon jó vizsgabiztosom volt :D hibáztam egy pöppet és nem szolt érte
2011. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Orosházán. Az sincs oda messze. Vizsgapapírért meg elmehettem 77km-t :D
2011. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem hibáztál és úgy kaszáltak el, akkor a pénzt kevesellték biztosan. Én Győrben vizsgáztam: egy rutinpálya van, a vizsgaútvonalak eléggé fedik egymást. A talán 17-ből pl. 14 átmegy az NKH-hoz közelebbi lámpás körforgalmon. :)

Persze csak ezért nem érné meg, túl nagy a távolság.

2011. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hozzászólást, jól hangzik a Szolnok meg a Győr is aránylag nincs messze, biztos hogy kenőpénzt várt volna mind a három vizsgabiztos mert az utolsó kettőnél nem hibáztam csak azt kifogásolták hogy nem voltam elég gyors,

gondolom az autósiskola nem menne bele hogy vidéki vizsgaidőpontra jelentkezzek vagyis szabadságot kellene kivennem és pár napra leköltözni valamelyik városba és ott beszélni a helyi autósiskolával hogyan lehetne rövid időn belül levizsgázni.

2011. aug. 27. 12:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen tudsz motorozni szerintem vidéken elég hamar zajlanak az események. Én a gyakorlati oktatóval történt második találkozáson rutinvizsgáztam, az ötödiken pedig megcsináltam a városit. És nem kentem meg senkit, hacsak azt nem számítom hogy a szülinapomon volt a városi vizsga, vittem két-két szelet ortát az oktatónak is meg a srácnak is akivel együtt vizsgáztunk. Amikor meglett az aláírás a vb-tól, akkor nekitámaszkodtunk az oktató kocsijának és elfalatoztuk a tortát. :)
2011. aug. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!