Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játékkonzolt ajánlotok?

Milyen játékkonzolt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy régi tévém és egy játékkonzolt akarok venni.kb 30-40000 ft-ot ruháznék a dologra, van wifi a házban ha számit valamit, chipelés nem érdekel, használt gépek annyira nem érdekelnek de ha megbizhato embert ismertek vagy egyéb akkor az is jó, Győri vagyok de Ausztriába,sopronba és budapestre is gyakran járok.Ha kell még valami informácio akkor szójatok.

Válaszukat előre kőszőnőm.


2011. okt. 15. 23:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
Xbox 360. Nekem az jött be. Van ps3 slimem is tehát van tapasztalatom. Boxnak a controllere messze kényelmesebb mint a ps controllere. Azt hozzáteszem hogy ps controllerén az analóg karok precízebbek. De boxon ott a forza 4 ami nagyony durva lett, a gears of war 3 ami szintén nem pite. Nálam ez a 2 játék üt a legjobban. Gáz hogy fizetős a live. Psn ingyenes multi.
2011. okt. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hány hertzes tévé kell ezekhez a konzolokhoz?Wii-nek milyen pontos a kontrollere?Vannak jó játékok wii-re?Xboxnak vannak hűtési gondjai mert az elődeink voltak?
2011. okt. 19. 19:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Wii-hez akár egy sima képcsöves TV is megfelel, nekem is olyan van és tökéletesen üzemel rajta, de FullHD TV-n is üzemel akár szépen. Rengeteg jó játék van Wii-re, a legismertebbek a Super Mario Galaxy-k illetve a Mario Kart Wii de még több ezer hihetetlen játék van rá. Nagyon precíz egyébként a kontrollere.
2011. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Wii-re még a No More Heroes 1+2 kibebazsottkurrvajó!De még a DKCR,NSMB meg a Sonic Colours legjobbak az NMH mellett!
2011. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!