Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet csinálni usb-...

Hogyan lehet csinálni usb- teló töltőt ellemekből? Kapcsoló ellemek meg vannak.

Figyelt kérdés
Kell e valami kis tranzisztorok ??? Meg az usb pinutnak melyikre tegyem a + és a - -t ?
2011. okt. 24. 21:10
 1/9 sumergo válasza:
Először is helyesen: elemek, másrészt ha nem tudod hogyan kell, akkor inkább ne kísérletezz!!!
2011. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem találod meg az USB csatlakozó bekötését a neten (legalább néhányezer találatod lenne), akkor már bocsánat, ne állj neki ilyet csinálni.

Egyébként vegyél egy 4-es elemtartót, tegyél velük sorba egy diódát (6 voltot nem szerencsés ráküldeni semmire) és az jó lesz. Én dióda nélkül 4 ceruzaakkut használok...

2011. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a válaszod és 6V-al nincs semmi baja a telónak?
2011. okt. 25. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért kell oda a dióda, leírtam! Esik rajta 0,7V, így már nem lehet gond...
2011. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A ceruza AKKU meg csak 1,3V, ahhoz nem kell a dióda...
2011. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam az usb kijövetelt találtam is képeket de nem sikerült megcsinálni.Kedves utolsó valamilyen úton-módon nem tudnék beszélni msn-n vagy facebookon ? Annyir kellene a segitség.Köszönöm
2011. okt. 25. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit nem találsz, engem biztos nem sem MSN-en, sem facebookon..

[link]

2011. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, itt megtalálod a bekötést...
2011. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!