Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » érdemes-e csippelni xbox360-at?

érdemes-e csippelni xbox360-at?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Abszolút nem.
2011. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
abszolút de
2011. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi de segitcsetek dönteni légyszi
2011. nov. 1. 16:26
 4/21 anonim válasza:
persze hogy érdemes, miért ne lenne?
2011. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszi a választ és a kineckt müködik ha kivan csipelve a konzol????
2011. nov. 1. 16:58
 6/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdemes, hogy lenne már az?

"Csippelve" (valójában flashelve) játszhatsz ezer játékkal kb 10%-ban.

Fölösleges, úgyis meg van mindenkinek, hogy milyen típusú játékokat szeret, nyilván nem érdekel minden egyes kiadott játék.

Lemaradsz a multiplayerről, DLC-kről, patchekről. Míg ha eredetizel, ezek mind elérhetők és megsokszorozzák a valóban kedvenc játékoddal eltöltött időt.

Gondolom nyilván mindenki játszik egy jó játékkal sokat, mint sok szarral keveset...

Tehát ha eredetizel, kiválasztod azokat a játékokat, amik valóban érdekelnek, tetszenek, meg lehet őket olcsón venni, nem kell szarakodni az ilyen töréssel, olyan töréssel, minden játék tökéletesen fut.

Igazából többe kerülhet az újraflashelés, ha egy játék kiüti a flasht, mint 4-5 játék megvétele...

És akkor ugye nem is beszéltünk az esztétikai, meg érzésbeli különbségről, amikor egy igényes gyári játékot tartasz a kezedben, meg amikor egy papírtokos verbatim DVD-t...

Hidd el, nem éri meg.

2011. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Ne hallgass az utolsóra hülyeségeket beszél. Természetesen érdemes, nekem van kb 30 játékom és az összeset kivittem már, nem csak 1-2t. és nem kell elbaszni a flashelést, nem kell bénának lenni. és igen, a kinect működik úgy is. Míg egy eredeti játék 10ezer, úgy egyet kiírsz 500 ftért. a chipelés pedig 8e. na szerinted melyik éri meg jobban? jó, akinek van felesleges pénze, az ne chipelje ki.
2011. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszi szépen ha müködik akineck akkor kifogom flesseltetni köszi
2011. nov. 1. 18:46
 9/21 anonim ***** válasza:

Az előző baromságokat beszél.

"nekem van kb 30 játékom és az összeset kivittem már, nem csak 1-2t."

Ahha, nekem 12 játékom van és még azokat sem játszottam végig 100%-san, hogy játszanál már végig 30 játékot...

"Míg egy eredeti játék 10ezer"

Álmaidban kicsifiú!

A legújabb játékokat is pár hónap elteltével 6-7 ezer forintért meg lehet venni fóliásan, használtan vettem már játékot 1500-ért is, de átlagosan 5 ezer alatt lehet venni őket.

"jó, akinek van felesleges pénze, az ne chipelje ki."

Akinek meg nincs felesleges pénze, az eleve konzolt se vegyen!

Menjen ki helyette a játszótérre mászókázni az ingyen van!

2011. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Akinek meg nincs felesleges pénze, az eleve konzolt se vegyen!

Menjen ki helyette a játszótérre mászókázni az ingyen van!"


így van. akinek kinek játékonként 2-5 ezre, amiben benne van a multi is és egyebek, (singleben csak mit sem ér..) annak hogy van pénze flashelt boxra (ami drágább) meg tévére, stb?

2011. nov. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!