Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » érdemes-e csippelni xbox360-at?

érdemes-e csippelni xbox360-at?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 16:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
*akinek nincs
2011. nov. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Itt papoltok a multiról amit egyszer úgyis mindenki megun

pl a kod multijának is hosszútávon mi értelme van???gyakjátok egymást feleslegesen, ha meg ki van csipelve olyan játékot is le tudsz tölteni amire egyszerűen kíváncsi vagy, és m ég lehet meg is tetszik.ja meg ha megfelelő üzletet fogsz ki akkor a chipelés 5 ezer alatt van meg már DL lemezt is lehet kapni 500 alatt

2011. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
*cod*
2011. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

A multit unod meg?

Bolond vagy...

Egy single playert végigjátszol egyszer, talán kétszer és vége, soha többet nem rakod be a gépedbe.

Ellenben multival több ezer (vicc nélkül) órát el lehet játszani, anélkül, hogy megunnád.

2011. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
még a COD2 szerverek is mai napig tele vannak, 4-ről nem is beszélve.
2011. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
És képzeljétek, el, hogy lehet flashelt géppel is multizni Xbox Live-on bármilyen különbség nélkül...
2011. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Flashelt géppel nem lehet multizni, de aki megpróbálja annak a belét taposnám ki, mert semmi joga hozzá.

Aki flasheli a gépét, az játsszon valami bugos, optimalizálatlan foshalmazzal, aztán örüljön magának.

2011. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 kewa1 válasza:
Hogy a francba ne lehetne flashelt xboxon neten játszani? Lehet. Én is játszottam már, de ha elkapnak (ami valószínű) Szétcseszik a netedet, és rosszabb esetben az xboxod. Akik ki flashelik lemondhatnak a multiról, viszont ingyen vannak a játékok. Én személy szerint xboxon singlebe játszok és ha multizni akarok, arra ittvan a PC.
2011. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nem éri meg tapasztalatból mondom sokkal hamarabb tönkre megy nem lehet multizni és erkölcstelen is.
2011. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Az én véleményem is az hogy érdemes, vagy inkább már kicsippelve kellene venni valakitől akinek már nem kell az övő. Engem például nem érdekel a multiplayer, a társas játék, előfizetés stb... mert én egyedül szoktam játszani magamban, nem mással. Szóval szerintem érdemes.
2013. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!