Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ez a knorr kocsonyás...

Milyen ez a knorr kocsonyás izé? Jobb mint a kocka?

Figyelt kérdés
Még nem használtam,és nem is szeretnék. Nekem annyira gusztustalan már a reklámban is,de azért kíváncsi vagyok a véleményekre.
2011. okt. 27. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos könnyebben feloldódik, mint a kocka, szerintem nem gusztustalan, de soha nem venném meg, gyakorlatilag ugyanazt adják el, csak más technológiával, kevesebbet, és drágábban.
2011. okt. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló nagyon téved ez nem azonos a leveskockával! Ez hozzávaló anyagokból főzött leves!Ha valaki főz egy tömény húslevest az is megkocsonyásodik szobahőmérsékleten!
2011. okt. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bumbi02 ***** válasza:

ez meg aztán úgy van főzve és kocsonyásítva.. valószinűleg..


húslevestől távolálljon minden ilyen termék (vegeta,leveskocka, leveskocsonya..)hús+viz+zöldség

2011. okt. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rosszabb mint a kocka! Én 1szer vettem, elég is volt.
2011. okt. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egészségtelen vacak,mint a többi ilyen.
2011. okt. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem értem mi szükség ilyen leves pótlékokra. a húslevesbe hús kell, zöldség, delikát ,bors meg szerecsendió és a legeslegfinomabb lesz
2011. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!